Odpowiedni wybór pokrycia dachowego

Odpowiedni wybór pokrycia dachowego

Wybór właściwego pokrycia dachowego to decyzja, która na długie lata zapewni nam spokój i bezpieczeństwo. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w blachodachówkach modułowych Finnera są gwarancją wyjątkowej trwałości oraz niepowtarzalnej estetyki. Czytaj dalej

 

Właściwe zabezpieczenie dachu było od zawsze jednym z największych wyzwań dla osób budujących oraz remontujących domy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Ruukki już 3 lata temu jako pierwsza opracowała innowacyjny model blachodachówki modułowej Finnera. Jego powstanie było odpowiedzią na potrzeby zarówno inwestorów jaki i firm montażowych oraz zajmujących się sprzedażą. Połączenie wymagań wszystkich stron stało się możliwe dzięki niestandardowym rozwiązaniom. Wprowadzono na rynek blachę modułową o eleganckim kształcie, efektywną w trakcie transportu i łatwą w montażu. Takie rozwiązanie w znaczny sposób skróciło czas oczekiwania inwestorów na swój wymarzony dach:

 

 

- Na początku nasz sukces nie był wcale oczywisty. Pomysł wprowadzenia do oferty blachodachówki modułowej wydawał się zbyt rewolucyjny. Wyszliśmy jednak z założenia, że dla inwestora nie sam produkt jest najważniejszy, ale cały system dystrybucji, który zapewni szybką i pozbawioną problemów realizację inwestycji. Dodatkowo zyskuje on elegancki, stalowy dach wymykający się dotychczasowym standardom. Stworzyliśmy nowy segment modułowych pokryć dachowych, którym dzisiaj inspirują się inne firmy, co dodatkowo utwierdza nas w przekonaniu, że warto myśleć w kategorii klienta, a nie samego produktu. Nasz oryginalny produkt - blachodachówka modułowa Finnera tylko w ostatnim roku została wybrana przez ok. 6000 inwestorów. To doskonałe uznanie dla naszych starań - mówi Grzegorz Pucek, Dyrektor Sprzedaży Ruukki Polska.

 

Gwarantowana jakość

 W procesie przygotowywania pokrycia dachowego bardzo ważny jest dobór materiału, z którego jest ono wykonane. Blachodachówka modułowa Finnera produkowana jest z bardzo wysokiej jakości stali dostarczanej z własnych hut firmy Ruukki znajdujących się m.in. w miejscowości Raahe oraz Hameenlinna w Finlandii. Dzięki temu cały proces produkcyjny jest właściwie i rygorystycznie nadzorowany. Pozwala to na oferowanie długoletniej gwarancji bez żadnych dodatkowych wymogów stawianych klientowi. Jakość blachodachówki modułowej Finnera została kompleksowo przetestowana w surowych, fińskich warunkach, które – szczególnie w okresie zimowym – cechują się bardzo niskimi temperaturami oraz dużą ilością opadów. Wyjątkowa wytrzymałość jest efektem zastosowania specjalnej powłoki Purex™, która zapewnia dużą odporność na korozje, a dodatkowo utrzymuje pierwotną barwę dachu i nie pozwala na jej wyblaknięcie.

 

 

Wygląd dopasowany do indywidualnych potrzeb

 Każdy dom do pewnego stopnia odpowiada charakterowi jego mieszkańców - tworzy niepowtarzalną atmosferę, a zarazem kojarzy się z bezpieczeństwem. Dach, który stanowi jego zwieńczenie, poza wartościami użytkowymi, musi także podkreślać urok całej budowli. Balchodachówka modułowa Finnera umożliwia dopasowanie jej do każdego stylu architektonicznego. Zarówno domy posiadające bardziej tradycyjny wygląd, jak i te z nowatorskimi rozwiązaniami, prezentują się okazale i wyjątkowo w zestawieniu z uniwersalnym stylem, zapewnianym przez specjalnie wyprofilowaną przednią krawędź arkusza każdego z modułów. Jej unikatowy kształt sprawia, że maskowane są wszelkie połączenia, co powoduje, że dach oraz cały budynek nabierają uroku i harmonii. Dodatkowo 6 kolorów, w których dostępna jest Blachodachówka Finnera: grafitowy, czerwony, ciemnobrązowy, czarny, ceglasty i czekoladowobrązowy zapewniają szerokie możliwości aranżacyjne.

 

Dach nad głową i z głowy

 Montaż pokrycia dachowego zazwyczaj wiąże się z dużą ilością czasu, a dodatkowo wymaga ogromnej precyzji i wprawy. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w blachodachówce Finnera, o wiele szybciej i sprawniej można przygotować dom do ostatecznego użytku niż w przypadku tradycyjnych blach dachowych. Już na etapie określenia liczby potrzebnych modułów można zaoszczędzić dużo czasu – obliczenia wykonuje się bowiem bardzo łatwo, a dzięki małym rozmiarom poszczególnych elementów podczas montażu odpady nie przekraczają 5% zamówionej partii towaru. Usprawnieniem dla inwestora jest także dostępność blachodachówki modułowej od ręki. Nie jest ona przygotowywana na zamówienie (nie trzeba przycinać odpowiednich arkuszy blachy), tylko możliwa do natychmiastowego odbioru i przetransportowania na plac budowy.

 

 

Sam montaż takiego rodzaju pokrycia to także duża wygoda dla wykonawców. Dzięki optymalnym wymiarom poszczególne elementy są łatwe w transporcie i pozwalają na ich bardzo precyzyjne ułożenie. Dodatkowo system modułowy Finnera to także pełen asortyment gotowych akcesoriów dokładnie dopasowanych do blachodachówek, które pozwalają na kompleksową realizację pokrycia dachowego. Sprawność i łatwość wykonania całości prac oraz wyjątkowa trwałość dzięki wysokiej jakości zastosowanej blachy sprawiają, że blachodachówka modułowa Finnera zapewnia spokój i bezpieczeństwo mieszkańców każdego rodzaju domów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mogą oni przeznaczyć zaoszczędzony czas na czerpanie radości ze wspólnie spędzonych chwil, wolni od trosk i problemów związanych z remontami bądź naprawami dachu.

 

 

Źródło: Royal Brand PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17214 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >