Sterowniki do pomp ciepła

Sterowniki do pomp ciepła

Panasonic rozszerzył funkcjonalność aplikacji IntesisHome również na pompy ciepła Aquarea.

 

Za jej pomocą użytkownicy uzyskują możliwość zdalnego sterowania jednostkami z tej serii przy pomocy smartfonów, tabletów i komputerów z dostępem do internetu. Podstawowa wersja aplikacji („Lite”) jest już dostępna, natomiast edycje „Advanced” i „Pro” zostaną wprowadzone w październiku. Rozszerzona edycja aplikacji IntesisHome pozwala zdalnie sterować szeregiem funkcji charakterystycznych dla pomp ciepła powietrze-woda.

 

Czytaj również: Regulatory grzewcze

 

Za jej pomocą można ne tylko włączać i wyłączać urządzenia z serii Aquarea, wybrać tryb pracy i odpowiednią temperaturę w każdym z pomieszczeń, ale również kontrolować produkcję gorącej wody na potrzeby domowe.  Oprócz funkcji sterowniczych, aplikacja dostarcza również powiadomienia, m.in. na temat temperatury panującej na zewnątrz budynku czy o prawidłowości funkcjonowania sytemu, uruchamiając odpowiedni alarm w przypadku awarii lub gdy należy dokonać przeglądu. 

 

 

Z dostępnej już wersji IntesisHome dla urządzeń Aquarea mogą korzystać użytkownicy smartfonów i tabletów działających w oparciu o systemy operacyjne Android oraz iOS, oraz komputerów PC z dostępem do sieci. Aby zainstalować oprogramowanie na urządzeniach mobilnych należy pobrać je – w zależności od systemu operacyjnego – z Google Play lub AppStore, natomiast użytkownicy komputerów PC powinni odwiedzić witrynę www.intesishome.com. 

 

Czytaj również: Mity dotyczące inteligentnych budynków

 

„Z powodu dużej popularności smarfonów i tabletów Panasonic zdecydował się na rozszerzenie linii urządzeń kompatybilnych z aplikacją IntesisHome o pompy ciepła Aquarea. To intuicyjne oprogramowanie sprawia, że zarządzanie temperaturą powietrza i wody w domach staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze." – mówi Tomasz Lenarczyk, Product Manager z Panasonic Polska. Pobranie aplikacji InstesisHome w bezpłatnej wersji „Lite” jest już możliwe, natomiast wyposażone w dodatkowe funkcje edycje „Advanced” i „Pro” zostaną wprowadzone w październiku. Ich wykorzystanie jest związane z koniecznością wykupu licencji.

 

 

Źródło: United PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Szambo Liczba postów: 72 Grupa: Moja budowa Może ktoś z państwa skorzystał by z bardzo dobrej oferty firmy https://zbiorniki-betonowe.pl . Sam z tej firmy skorzystałem i wszystko było bardzo dobrze.
  • Pieniądze leżą w ziemi - ile kosztują wykopy pod f... Liczba postów: 13 Grupa: Budowa i re... Myślę, że najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą oferującą tego typu usługi. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę www.wykopy.eu. Wykonali dla...
  • wesele w plenerze Liczba postów: 67 Grupa: Firmy budow... Zobacz w restauracji Na Skrajnej w Ząbkach, znajomi myślą o takim weselu w plenerze tam właśnie. Na https://naskrajnej.pl/wesela-w-plenerze/ masz szczegóły, jed...
  • Jak zdobyć maszyny budowlane? Liczba postów: 392 Grupa: Budowa i re... Firma usługowo-handlowa Maszbud wynajmuje dźwigi i żurawie renomowanych marek. Warto zapoznać się z ich ofertą.
  • Wyposażenie hali magazynowej-waga paletowa Liczba postów: 22 Grupa: Moja budowa Osobiście mogę polecić Ci także ofertę firmy www.madejpak.pl. Dostarczyli mi wysokiej jakości maszyny pakujące do hali magazynowej. Posiadają w asortymencie m.i...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16322 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >