Systemy dachowe z wysokiej jakości blachy okładzinowej

Systemy dachowe z wysokiej jakości blachy okładzinowej

Stal powlekana Colorcoat HPS200 Ultra® od Tata Steel, przetworzona przez producentów systemu w Polsce, dostępna jest w szerokiej gamie profili dachowych. Czytaj dalej

 

Wybór najbardziej odpowiedniego typu okładziny dachowej jest ważny w uzyskaniu pożądanego wyglądu oraz trwałości dachu twojego domu. Każdy, kto zainteresowany jest przykryciem dachu swojego domu blachą okładzinową Colorcoat HPS200 Ultra®, może wybrać jeden z dostępnych w Polsce profili okładziny dachowej: blachodachówkę, blachę trapezową lub blachę na rąbek stojący.

 

Najbardziej popularnym produktem, oferowanym przez większość producentów systemów w Polsce, są blachodachówki imitujące wygląd tradycyjnych dachówek ceramicznych. Są one dostępne w najbardziej popularnych kolorach i różnorodnych kształtach. Oprócz tego, że są lżejsze od tradycyjnych dachówek, a czas ich instalacji jest dużo krótszy to pasują także do niemal każdego typu dachu. Colorcoat HPS200 Ultra® jest bardzo trwały i solidny, a tego właśnie oczekują inwestorzy. Gwarancja udzielana na okres do 30 lat jest dowodem na trwałość tego produktu - mówi Roman Szeląg, jeden z wykonawców współpracujących z producentem systemu, firmą Traffic. Wykorzystał on blachodachówki w projekcie 3-piętrowego bloku w Kazimierzu Biskupim koło Konina.

 

Czytaj również: Pokrycie dachowe jednym z najważniejszych elementów budowy domu

 

Blachy trapezowe są także wykorzystywane jako element okładziny dachowej (również jako elewacja). Profil trapezowy czy prostokątny posiadają charakterystyczne, kanciaste grzbiety i doliny. Kształty profili, udoskonalane przez lata, gwarantują dużą wytrzymałość konstrukcyjną a oferta obejmuje typy o różnych głębokościach zagięcia z kształtem przekroju unikalnym dla producenta systemu. Producenci systemu oferujący zarówno blachy trapezowe, jak i blachodachówki wykonane z blachy okładzinowej Colorcoat HPS200 Ultra® to: Blachdom Plus, Blachotrapez, Blachprofil2, Blachstal, Limblach, Traffic, Regamet i Rozbud.

 

Wprowadzoną niedawno na rynek blachę trapezową T-35 Eco firmy BlachProfil2 charakteryzuje zwiększona powierzchnia krycia oraz atrakcyjny kształt profilu. Blacha trapezowa stanowi jeden z najlepszych wyborów dla inwestycji, przy których oprócz parametrów technicznych i ekonomicznych duże znaczenie odgrywa również estetyka. Szeroka paleta powłok oraz kolorów pozwala swobodnie dopasować to pokrycie do wymagań klienta - mówi instalator z firmy PRO FUTURE P.KLUBA R.KLUBA S.

 

Czytaj również: Letni remont dachu


Kolejną opcją jest blacha na rąbek stojący, która stosowana jest głównie na dachy. Dostępna jest w ofertach firm: BlachoTrapez, Blachdom Plus, Blachprofil2 i Rozbud używających Colorcoat HPS200 Ultra®. Stal powlekana Colorcoat HPS200 Ultra®, bez względu na profil, w którym została zastosowana, objęta jest, gwarantowaną przez dostarczyciela systemu, gwarancją na okres  do 30 lat, zapewniającą o trwałości produktu. Producenci systemu pracujący na Colorcoat HPS200 Ultra® od Tata Steel są bardzo pomocni przy wyborze odpowiedniego profilu blachy na twój dach. Ułożyliśmy stal powlekaną od Tata Steel na oryginalnej więźbie dachowej, ponieważ sprzedawca polecił nam materiał tego producenta - mówi jedna z klientek.

 

Używamy blachy powlekanej Colorcoat HPS200 Ultra® z uwagi na liczne korzyści jak spełnianie wymagań narzuconych przez instytut techniki budowlanej oraz unikalną gwarancję (również na krawędzie cięte). Co więcej, produkt zachowuje trwałość oraz jakość podczas procesu profilowania. Grubość warstwy lakierniczej odpowiednio zabezpiecza rdzeń i jest odporna na zarysowania, co ułatwia prawidłowy montaż - potwierdza Marcin Kluz, Kierownik Marketingu w firmie Regamet.

 

Colorcoat HPS200 Ultra® wyróżnia się nie tylko kolorem, ale także wysoką jakością. Znakomita trwałość koloru oraz połysku, odpowiadająca europejskim standardom, gwarantuje, że dach nie wyblaknie ani nie zmieni koloru przez długi czas. 

 

Źródło: PEŁKA PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17336 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >