Wielofunkcyjne narzędzie z system do cięcia spiralnego 3 w 1

Wielofunkcyjne narzędzie z system do cięcia spiralnego 3 w 1

Wiosna zbliża się coraz szybciej, a w związku z tym wiele osób myśli o przeprowadzeniu generalnego remontu. Niestety myśl o walających się narzędziach po domu sprawia, że przechodzi nam ochota na remont. A może by tak połączyć wszystkie niezbędne narzędzia w jedno?

 

Dremel TRIO to wielofunkcyjne narzędzie, które jest w stanie rozwiązać Twoje domowe problemy podczas remontu. Jest uniwersalne, kompaktowe i lekkie, a przy tym oferuje dużą moc. Dremel TRIO posiada system do cięcia spiralnego 3 w 1 umożliwiający wykonywanie cięć, szlifowanie i frezowanie. Narzędzie wyróżnia się wyjątkową ergonomią. Posiada dwupozycyjny uchwyt i regulację prędkości obrotowej, która umożliwi Ci dostosowanie optymalnej prędkości do pracy w różnych materiałach.

 

 

W jakich barwach mieszkanie będzie sprzyjało wewnętrznej równowadze?

 

Dzięki technologii cięcia rotacyjnego 360°, narzędzie ułatwi wykonanie szybkich cięć wgłębnych, w dowolnym kierunku, a także odręcznych w drewnie, tworzywach sztucznych, płytach gipsowo-kartonowych, metalu oraz płytkach ceramicznych. Ważnym atutem jest możliwość cięcia po dowolnej, nawet bardzo skomplikowanej w swoim kształcie krzywej, w sposób precyzyjny i gwarantujący gładkie krawędzie.

 

 

Dremel TRIO można wykorzystać także w dekoracyjnej obróbce krawędzi - jego specjalnie powlekana podstawa zapobiega zarysowaniom i chroni delikatne powierzchnie obrabianych materiałów. Dzięki temu użytkownik ma gwarancję, że osiągnie bardzo dobrą jakość wykończenia, nawet w przypadku wykonywania cięć na gładkich powierzchniach (np. płytki). Użytkownik może regulować prędkość pracy w zależności od rodzaju obrabianego materiału. Dremel TRIO to również idealne narzędzie dla pasjonatów hand-made. Urządzenie pozwoli nam tworzyć unikatowe rękodzieła np. w postaci biżuterii.

 

Czy można wykonywać prace malarskie zimą?

 

 

Mając pod ręką narzędzie Dremel TRIO każda praca będzie sprawiała nam tylko przyjemność Teraz wiosenne porządki nie muszą być już dla Ciebie utrapieniem. Dzięki Dremel TRIO do każdego remontu podejdziesz z większym zapałem i przyjemnością, a nie ma przecież nic lepszego, jak zadowolenie z wykonanej pracy.

 

Źródło: Tribe Guru / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Jak wybrać podłogę Liczba postów: 178 Grupa: Robimy stro... Remont to dobry czas i moment, żeby pomyśleć o przerobieniu instalacji grzewczej na bardziej oszczędną. Wejdźcie i przeczytajcie informacje https://termoplaza.p...
  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 790 Grupa: Ogrodzenia... My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 126 Grupa: Robimy dach Użytkownik Alina11789 napisał: Witam,bedziemy pokrywac dach na oborze i stodole około 700 metrów.Chcemy pokryć blachą trapezową,ocynkowaną kolorową.popytal ismy....
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 202 Grupa: Firmy budow... Ale przecież w tym zakresie powinniście zawsze stawiać na takie rozwiązania, które realnie mogłyby się u Was sprawdzić. Moim zdaniem ciekawym pomysłem mogłoby b...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 170 Grupa: Nowości ara... Literki fajny pomysł:)
  • Co sądzicie o domach szeregowych Liczba postów: 174 Grupa: Domy szereg... Mi osobiście bardzo podobają się domki w zabudowie szeregowej. Ostatnio nawet znalazłam takie http://osiedlezielonezacisze.pl/oferta/ i rozważam inwestycje.

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17206 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >