Zalety nowoczesnych grzejników pionowych

Zalety nowoczesnych grzejników pionowych

Czemu pionowy a nie poziomy? Grzejnik tak jak wiele innych urządzeń i sprzętów w domu pełni określoną funkcję. Nie tylko ogrzewa, ale również… wygląda i powiększa! Jeśli mamy niskie pomieszczenie a zależy nam na wrażeniu wysokiego – warto rozważyć właśnie pionowe. W ofercie rynkowej możemy znaleźć kilka modeli, które mimo, że pionowe to i tak każdy z nich jest inny. Czytaj dalej

 

Zazwyczaj grzejniki są szersze niż wyższe. W tej sytuacji, projektując wnętrze w pierwszej kolejności  na planie wybierano miejsce pod grzejnik. Całe szczęście już tak nie jest! Wąskie grzejniki można zainstalować niemal wszędzie. Jeśli będą znajdowały się w eksponowanym miejscu, staną się też interesującymi dekoracjami. Dzięki swojemu prostemu kształtowi, wpasują się bowiem szczególnie do wnętrz w stylu minimalistycznym.


zalety grzejników pionowych Grzejnik Aurora

 

Ultranowoczesny styl Aurory kończy stereotypy wyznaczone wyglądem tradycyjnych grzejników. Trójkątna budowa nadaje modelowi kształt, który doskonale współgra z każdym wnętrzem.


zalety grzejników pionowych Grzejnik Everest

 

Czytaj również: Grzejniki, które będą ozdobą salonu

 

Natomiast okrągłe kształty Everest sprawiają, że grzejnik ten przyciąga wzrok. Daje wrażenie cięższego, mocniejszego – jest ciekawym uzupełnieniem we wnętrzach minimalistycznych. Przede wszystkim jednak wyjątkową jego cechą jest wysoka wydajność grzewcza.


zalety grzejników pionowych Grzejnik Fortuna

 

Duży wybór gabarytów Fortuny to ich wielki atut. Uwagę zwracają rurki o eliptycznym kształcie. Jak się okazuje na kształt grzejnika wpływa również rodzaj rurki. Nadaje mu albo ciężkości, albo lekkości. Warto również na to zwrócić uwagę.


zalety grzejników pionowych Grzejnik Niagara Podwójna

 

Czytaj również: Designerskie grzejniki do przedpokoju

 

Zastosowanie solidnych czworokątnych rurek, które nadają mu niezwykły wygląd, sprawiło, że model Zeus znakomicie odnajduje się w przestrzeni gdzie będzie pełnił rolę również dekoracyjną.

 

zalety grzejników pionowych Grzejnik Zeus

 

Poprzez swój płaski, gładki wzór ścianki grzewcze Niagary prezentują się jako eleganckie źródła ciepła do zastosowania w dowolnym pomieszczeniu. Jednocześnie pionowo ułożone panele tworzą nowoczesny wzór, który współgra z każdym wystrojem wnętrza.


Źródło: PLN Design Group / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17772 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >