Dachówki Braas w technologii  Aerlox - lżejsze niż inne

Dachówki Braas w technologii Aerlox - lżejsze niż inne

W ofercie Braas pojawiły się dachówki betonowe produkowane w innowacyjnej technologii Aerlox, która pozwala na znaczące obniżenie wagi dachówki, bez żadnych kompromisów dla jej wyglądu, wytrzymałości oraz trwałości. Produkt można wykorzystać wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość i szczelność pokrycia, a konstrukcja dachu nie pozwala na zbyt duże obciążenie. Obniżona waga poprawia wydajność pracy dekarzy i tworzy nowe możliwości w realizacji dachów skośnych. W technologii Aerlox produkowana jest dachówka Romańska BMI Braas. Czytaj dalej

 

O technologii Aerlox 

Produkty o najwyższym standardzie dopasowane do różnych rodzajów dachów – to kierunek  rozwoju, który został wyznaczony w BMI Braas. W tym duchu opracowana została dachówka w technologii Aerlox. Jej cechą charakterystyczną jest zredukowana waga w stosunku do tradycyjnej dachówki betonowej przy jednoczesnym zachowaniu 100% wytrzymałości i trwałości.


Dachówki Braas w technologii Aerlox - lżejsze niż inne

 

Czytaj również: Ile lat gwarancji powinna posiadać dachówka dobrej jakości?

 

Częstym problemem, ograniczającym wybór pokrycia dachowego, jest konstrukcja dachu. Pojawienie się dachówki Romańskiej Aerlox jest idealnym rozwiązaniem takich przypadków, gdzie konstrukcja nie pozwala na zbyt duże obciążenie. Układanie dachu o powierzchni 200 m2  to około 2 tony mniej do podnoszenia, przenoszenia a nawet rzucania!


Jakość w parze z wyglądem

Oferując nowy produkt należy pamiętać o wysokiej jakości i gwarancji niezawodności a jednocześnie o unikatowym designie i estetyce. Dachówka Romańska Aerlox posiada klasyczny kształt w nowoczesnym wydaniu, dzięki temu przekonuje tradycjonalistów, jak i osoby poszukujące rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami na rynku pokryć dachowych.


Dach pokryty Romańską Aerlox o wyważonym profilu wyróżnia się na tle standardowych zabudowań dzięki swojej filigranowości, wyglądając przy tym lekko i nowocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, znacząco poprawia się również środowisko pracy dekarzy, co skutkuje efektywnym przeprowadzaniem prac na dachu. 

 

Czytaj również: Czym się charakteryzuje klasyczna dachówka holenderska?

 

Wybierając dachówkę wykonaną w technologii Aerlox klienci otrzymują wysoką jakość wraz z nieprzeciętnym wyglądem oraz wszystkie, potrzebne akcesoria do jej montażu.

 

Nie mniej ważna ekologia

Celem BMI Braas jest efektywne wykorzystanie energii potrzebnej do produkcji dachówek. W ten sposób spółka chce maksymalnie ograniczyć emisję CO2 oraz inne negatywne wpływy produktów na środowisko. Mniejsza waga to mniejsze zużycie surowców oraz mniejsze zapotrzebowanie energii do produkcji. Dlatego wybierając produkty wykonane w technologii Aerlox klient otrzymuje ekologiczne rozwiązanie.


 

Źródło: Pegasus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18792 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >