Gips szpachlowy - EXTRA plastyczny - zalety

Gips szpachlowy - EXTRA plastyczny - zalety

Oferta firmy Rigips Polska – Stawiany wzbogaciła się o nowy produkt - Gips Extra Szpachlowy o wyjątkowych właściwościach plastycznych. Nowa receptura powstała dzięki współpracy firmy Rigips z wykonawcami specjalizującymi się w systemach suchej zabudowy wnętrz. Testy zostały przeprowadzone przez wykonawców na budowach w Polsce oraz podczas specjalnych warsztatów, które odbyły się w zakładzie produkcyjnym w Puchbergu (Austria). Czytaj dalej

Gips EXTRA Szpachlowy to uniwersalne spoiwo gipsowe do wszelkich prac remontowych, naprawczych i pomocniczych, wstępnego szpachlowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych z zastosowaniem taśmy zbrojącej, uzupełniania ubytków w ścianach i sufitach, rys w tynkach, wykonywania gładzi na całych powierzchniach mineralnych oraz osadzania narożników perforowanych i puszek elektrycznych. Gips EXTRA Szpachlowy jest produkowany na bazie gipsu naturalnego z dodatkiem środków wpływających na poprawę takich parametrów użytkowych jak: nakładanie, szlifowanie oraz konsystencja. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń; nadaje się do kuchni i łazienek. Produkt dostępny w opakowaniach 25 kg.

UWAGA! Gips EXTRA Szpachlowy po wymieszaniu z wodą ma plastyczną konsystencję. Dzięki temu jest łatwy w użyciui przyspiesza pracę szpachlarza.

ZALETY GIPSU EKSTRA SZPACHLOWEGO:

- bardzo dobry do blichowania;
- grubość warstwy od 1mm do 9 mm;
- czas wiązania - ok. 60 min.;
- bardzo plastyczny, dzięki temu łatwy w nakładaniu i szlifowaniu;
- charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoża.

Źródło: Rigips / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18061 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 956

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >