Impregnat do drewna Tytan - wielofunkcyjny preparat do ochrony drewna

Impregnat do drewna Tytan - wielofunkcyjny preparat do ochrony drewna

W asortymencie firmy Selena jest już dostępny bardziej skoncentrowany, wielofunkcyjny preparat do ochrony drewna Tytan Impregnat do drewna NW.

Wydajniejsza ochrona

Największymi zagrożeniami drewna budowlanego są grzyby i owady. Aby zabezpieczyć drewniane elementy przed zniszczeniem należy je zaimpregnować odpowiednim środkiem. Wielofunkcyjny Impregnat do drewna NW firmy Selena oparty jest na nowoczesnych biocydach, dzięki czemu jest wyjątkowo skuteczny w działaniu.

Teraz Impregnat do drewna NW zawiera 2-krotnie więcej substancji czynnych. Zwiększone stężenie oznacza lepszą wydajność. Wielomiesięczne badania w niezależnym instytucie ochrony drewna potwierdziły skuteczność zabezpieczenia już przy naniesieniu 20g koncentratu na 1m² drewna. Przykładowo 5 litrami koncentratu można zabezpieczyć do 250 m² drewna.  Potwierdzone większe stężenie oznacza zwiększoną wydajność, preparat może być rozcieńczany w proporcjach nawet 1:19.


Kompleksowa ochrona drewna

 

Tytan Impregnat do drewna NW może być stosowany podczas impregnacji drewnianych elementów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Dzięki jego trwałemu łączeniu się z drewnem,  doskonale ochroni przed biokorozją elementy narażone na działanie czynników atmosferycznych. W wersji bezbarwnej impregnat ten znakomicie sprawdzi się także jako podkład pod lazury koloryzujące i lakiery. Spełni on rolę ochronną i rewitalizującą drewno, a naniesione na niego preparaty ozdobne zyskają na trwałości. Stosowanie Impregnatu do drewna NW marki Tytan nie jest czynnością skomplikowaną. Po rozcieńczeniu nakłada się go pędzlem, poprzez natrysk lub zanurzając drewniane elementy w preparacie. W zależności od własnych potrzeb możemy wybrać mniejszą wersję Impregnatu w postaci 1-litrowej butelki lub 5-litrowy kanister. Wydajność większego opakowania wynosi do 125 m² podczas malowania drewna na zewnątrz i do 250 m², gdy impregnujemy drewniane elementy wewnątrz domu.

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18061 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 914

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >