Izolacje akustyczne – lista artykułów

Cicho i efektywnie

Akustyczny komfort to czynnik, który powinien być wzięty pod uwagę już na etapie projektowania pomieszczenia, opierając się na celu, jakiemu będzie ono służyło. Wszystko po to, by stworzyć warunki, odpowiednie do rodzaju wykonywanej w nim pracy

Armstrong do kwadratu

Czy wiedzą Państwo kim jest Louis Armstrong, tak, to ten sympatyczny pan z trąbką, śpiewający niezapomniany utwór „What a Wonderful World”. Czy zdają sobie Państwo sprawę, że identyczne nazwisko nosiła także rodzina założycieli firmy Armstrong Building Products? Jej rozwiązania budowlane mogą świat, a dokładniej zamieszkiwaną przestrzeń także uczynić cudowną.

Schöck Tronsole® - systemy wyciszania odgłosów kroków na klatkach schodowych

Systemy Schöck Tronsole® to propozycja firmy Schöck przeznaczona do izolacji akustycznej klatek schodowych. Rozwiązanie to może być wykorzystywane przede wszystkim w klatkach schodowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Zastosowanie tłumików akustycznych Schöck Tronsole® likwiduje mostki akustyczne i osiąga tłumienie odgłosu kroków z klatki schodowej nawet o 75 %.

Izolacja akustyczna klatek schodowych

Spokój jest podstawową potrzebą człowieka. Szczególnie teraz, kiedy dookoła wszyscy się spieszą i zewsząd otacza nas hałas, coraz bardziej potrzebujemy spokoju i wytchnienia.

Kronotherm FG – nowoczesna, ekologiczna płyta izolacyjna

Wykorzystanie oddychającej izolacji do dachów, ścian i stropów zapewnia mieszkańcom ochronę przed upałem i zimnem, podnosi komfort i obniża koszty użytkowania budynku.

Ciepło i cicho - Zastosowanie styropianu do izolacji podłóg

Podkładem podłogi w naszych pomieszczeniach jest najczęściej warstwa zaprawy betonowej - wylewka. Należy ona do tzw. podłoży pływających. Styropian (EPS) pełni w takich podłogach podwójną funkcję. Na niższych kondygnacjach, gdzie podłoga styka się bezpośrednio z gruntem lub nad nieogrzewanymi pomieszczeniami np. piwnicą, stanowi termoizolację, a na wyższych kondygnacjach izolację akustyczną tłumiącą dźwięki uderzeniowe.


Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >