Jak dostać się do śruby schowanej w ciasnej przestrzeni? Wkrętak z giętkim grotem.

Jak dostać się do śruby schowanej w ciasnej przestrzeni? Wkrętak z giętkim grotem.

W przypadku gdy zwykły wkrętak lub klucz płaski nie wystarcza aby dostać się do schowanej w ciasnej przestrzeni śruby, z pomocą może przyjść wkrętak z giętkim grotem TOPEX.

Nowe narzędzie właśnie pojawiło się w ofercie najpopularniejszej polskiej marki narzędziowej. Giętki grot nowego wkrętaka TOPEX został wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV 6150). Wykorzystanie tego stopu gwarantuje odpowiednią trwałość najbardziej narażonej na uszkodzenia części roboczej narzędzia. Z kolei rękojeść wkrętaka została wykonana z dwóch mocnych materiałów. Wewnętrzna część ergonomicznie wyprofilowanego uchwytu to twarde tworzywo sztuczne, w którym osadzony jest grot. Zewnętrzna część rękojeści została pokryta miękką gumą, zapewniającą pewny chwyt i poprawiającą komfort pracy.

Wkrętak TOPEX został zaopatrzony w komplet 19 najczęściej używanych końcówek wkrętakowych, o następujących kształtach i rozmiarach:
- Płaskie: 4, 5, 6, 7
- PH: 1, 2, 3
- PZ: 1, 2, 3
- HEX: 3, 4, 5, 6, 8
- Torx: 10, 15, 20, 30

 

Dzięki adapterowi nowe narzędzie może współpracować także z nasadkami wkrętakowymi. Do zestawu dołączono 10 nasadek, o rozmiarach: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm.

Nowe wkrętaki z giętkim grotem TOPEX są już dostępne w dobrych sklepach narzędziowych na terenie całej Polski. Więcej informacji na temat wkrętaków, a także pozostałych narzędzi marki TOPEX można znaleźć na stronie www.topex.pl.
Źródło: Highlite PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17893 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >