Niepowtarzalne drzwi dekoracyjne

Niepowtarzalne drzwi dekoracyjne

W dystrybucji znalazło się kolejne stylowe rozwiązanie dedykowane pięknym wnętrzom – profile dekoracyjne. To niebanalne wykończenie aranżacji jest w stanie nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalny, wyrazisty charakter.

 

Najwyższa jakość i oryginalne wzornictwo to cechy wyróżniające produkty ORAC DECOR, które dostępne są w dystrybucji marki Drzwi i podłogi VOX. Profesjonalne profile architektoniczne oferują kompleksowe rozwiązania dla wnętrz: listwy przypodłogowe, profile oświetleniowe, gzymsy, rozety, ozdoby ścienne – to elementy aranżacyjne, dzięki którym powstają dopracowane  wnętrza o niepowtarzalnym  stylu.

 

Nieograniczone możliwości

Profile ORAC DECOR to propozycja dla tych, którzy cenią aranżacje dopracowane  w każdym szczególe. W ofercie znajdują się nie tylko listwy przypodłogowe, obudowy drzwiowe i biblioteczne oraz profile oświetleniowe, ale także gzymsy, frontony, rozety i wielofunkcyjne elementy dekoracyjne, które mogą być montowane również na zewnątrz budynku. Marka proponuje także rozwiązania umożliwiające  dekorowanie trudnych płaszczyzn, jakimi są zaokrąglone ściany i sufity.

 

Czytaj również: Nowoczesne drzwi wysokiej jakości

 


 

Uruchom wyobraźnię

Kompleksowa oferta i zróżnicowane wzornictwo pozwalają na tworzenie aranżacji, w których ograniczać nas może jedynie wyobraźnia. Proponowane przez firmę Drzwi i podłogi VOX profile sprawdzą się zarówno w klasycznych, stylowych wnętrzach, jak i w tych, gdzie króluje współczesny design. Wielofunkcyjność elementów dekoracyjnych sprawia, że wnętrza stworzone przy ich użyciu  są nie tylko piękne, lecz przede wszystkim – niepowtarzalne. Właśnie dlatego są one tak chętnie wybierane przez architektów.

 

Jakość, która nie zawodzi   

Wszystkie elementy kolekcji ORAC DECOR wykonane są z mieszanek polimerowych i poliuretanowych,   spełniających najwyższe standardy jakości. Dzięki temu profile odznaczają się dużą trwałością. Innowacyjne rozwiązania, materiały najwyższej  jakości i łatwy montaż to atuty profili ORAC  DECOR  które sprawiają, że łatwo im zaufać. 

 

Czytaj również: Najwyższe drzwi na rynku

 


 

Drzwi i podłogi VOX wychodzą naprzeciw najbardziej wygórowanym  oczekiwaniom, proponując niebanalne, stylowe rozwiązania dla naszych wnętrz. Profile architektoniczne są jednocześnie funkcjonalne i dekoracyjne.  Łatwe w montażu elementy są także niezwykle efektownym wykończeniem  aranżacji.  

Źródło: Toolbox Creative Communications / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18194 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >