Niezbędnik każdego malarza

Niezbędnik każdego malarza

Ergo-Grip „11 w 1” marki Richard to innowacyjne narzędzie, niezastąpione przy pracach malarskich, które łączy w sobie jedenaście różnych zastosowań. Najwyższa pora rozstać się z ciężką skrzynką narzędziową.

 

Malowanie ścian i sufitów, jak i uprzednie przygotowanie powierzchni, wymagają użycia bardzo wielu narzędzi o różnorodnym zastosowaniu. Każdy doświadczony malarz wie, że sam pędzel i wałek nie wystarczą, żeby pomalowana ściana prezentowała się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Najpierw trzeba zeskrobać starą warstwę malarską, zaszpachlować i zniwelować nierówności, czy też usunąć niepotrzebne gwoździe i haki. Z kolei pomalowana ściana wymaga przykręcenia nowych uchwytów, a użyte do malowania wałki czeka gruntowne czyszczenie. Do wykonania powyższych czynności potrzeba zazwyczaj kilku, a czasami nawet kilkunastu narzędzi. Richard, kanadyjski producent narzędzi ręcznych wpadł na pomysł, jak znacząco zredukować koszty zakupu odpowiedniego sprzętu i ograniczyć rozmiary skrzynki narzędziowej. Opatentowane narzędzie Ergo-Grip „11 w 1” sprosta wszystkim powyższym zadaniom, choć jest wielkości przeciętnej szpachelki.

Ergo-Grip „11 w 1” to narzędzie wielofunkcyjne, które służy do przygotowywania powierzchni do malowania oraz wykonywania innych prac około malarskich. Przy pomocy Ergo-Grip „11 w 1” można min. zeskrobać starą farbę, tapetę lub rozprowadzić na ścianie masę szpachlową. Specjalnie zaprojektowany otwór ułatwi szybkie usunięcie ze ściany gwoździ, haczyków i wkrętów. W uchwycie narzędzia znajduje się chowany wkrętak gwiazdkowy, który posłuży do odkręcania i przykręcania gniazdek, włączników, czy kinkietów. Ponadto narzędzie firmy Richard zawiera wygodny otwierać do butelek i puszek, a także mini-młotek przeznaczony do zamykania otwartego opakowania farby. Specjalnie wyprofilowane ostrze Ergo-Grip „11 w 1” będzie pomocne przy czyszczeniu wałka po zakończeniu prac malarskich, a znajdujący się po drugiej stronie szpic służy do usuwania zabrudzeń i nadmiaru farby z trudnodostępnych miejsc.

Narzędzie wielofunkcyjne firmy Richard jest bardzo wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Ostrze wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i korozyjne działanie wody. Ergonomiczny uchwyt dopasowany został do kształtu dłoni i pokryty specjalnym tworzywem, które eliminuje ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z ręki. Umiarkowana waga (185 g) oraz długość (23 cm) narzędzia, sprawiają jest ono poręczne i nawet długotrwała praca z jego wykorzystaniem nie jest dla użytkownika męcząca.

Narzędzie wielofunkcyjne Ergo-Grip „11 w 1”
•    waga: 185 g
•    długość: 23 cm
•    cena: 54 zł
•    producent: Richard
•    dystrybutor: B.M. Polska

O firmie:


Richard to renomowany, kanadyjski producent narzędzi ręcznych służących do malowania, tapetowania oraz przygotowywania podłoża. Firma posiada w ofercie ponad 1 200 produktów, w tym bardzo szeroki wybór najwyższej jakości pędzli, wałków, szpachelek, skrobaków itp. W przyszłym roku Richard będzie obchodził 120 urodziny. Bogata historia marki pozwala na umiejętne łączenie doświadczenia i tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami. Rocznie na całym świecie sprzedaje się ok. 12 milionów produktów sygnowanych logotypem Richard. Znakiem rozpoznawczym kanadyjskiej firmy jest charakterystyczna żółto-zielona kolorystyka oraz nowatorskie pomysły, które usprawniają wykonywanie prac remontowych.

 

Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18194 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 99

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >