Puszki podłogowe: stosując wodoszczelne puszki podłogowe, nie musimy się martwić dostępem do gniazdka

Puszki podłogowe: stosując wodoszczelne puszki podłogowe, nie musimy się martwić dostępem do gniazdka

Wodoszczelne puszki podłogowe, nie tylko pozwalają nam na swobodne zaaranżowanie najnowocześniejszych wnętrz, ale możemy je zastosować również na zewnątrz zabudowań. Dzięki wodoszczelnym puszkom podłogowym mamy możliwość podłączenia gniazda instalacyjnego w dowolnym miejscu. Czytaj dalej

Wykonane ze stali nierdzewnej lub mosiądzu  puszki podłogowe, gwarantują dostęp do gniazdka wszędzie tam, gdzie istnieje taka konieczność.
Z ich pomocą możemy na zewnątrz zabudowań (w pobliżu basenu, werandy, w ogrodzie) uruchomić w bezpieczny sposób każde urządzenie elektryczne przy pomocy połączeń elektrycznych lub tele/DATA.. Podwyższony stopień ochrony IP66 gwarantuje nie tylko pełną ochronę przed pyłem, ale także przed wodą (wytrzymują one strumień  o ciśnieniu 1kg/cm2 z dowolnego kierunku).

Możliwe jest zamontowanie ich dosłownie wszędzie: nie tylko w wylewkach betonowych, ale także kamiennych, ceramicznych, drewnianych podłogach ogrodowych. Zarówno w wersji pojedynczej jak i wielokrotnej, po połączeniu puszek w grupy.

Zamkniecie na klucz imbusowy chroni przed dostępem osób niepowołanych, w pozycji przymkniętej puszka jest zaś zaryglowana co chroni ją przed przypadkowym otwarciem lub zamknięciem chroniąc przewody.

Źródło: Kontakt Simon / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18811 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >