Skrzynie na narzędzie dostosowane do indywidualnch potrzeb

Skrzynie na narzędzie dostosowane do indywidualnch potrzeb

Nowy system skrzyń narzędziowych to innowacyjny system przechowywania narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu, pozwalający na szybką konfigurację modułów według własnych potrzeb każdego użytkownika.

 

Najnowszy produkt firmy DeWALT, system TSTAKTM składa się z 7 elementów: sześciu kompatybilnych skrzyń oraz wózka. System pomaga utrzymać porządek podczas transportu oraz wykonywania każdego rodzaju pracy. Skrzynie TSTAKTM wyposażono w mocne i wytrzymałe elementy takie jak: duża, ergonomiczna, bimateriałowa rękojeść, odporne na rdzę klamry, metalowe prowadnice szuflad oraz prosty i szybki w obsłudze sposób łączenia skrzyń przy pomocy zaczepów. Wnętrza skrzyń wypełniają pianka ochronna lub organizery, które można dostosować do kształtu elektronarzędzi i narzędzi oraz plastikowe pojemniki na drobne elementy. Okienka na etykiety ułatwiają odszukanie znajdujących się w środku skrzyń narzędzi lub akcesoriów. Elementy TSTAKTM I, II, V i VI, posiadają dodatkowo możliwość zamykania na kłódkę, aby chronić ich zawartość przed kradzieżą. W zależności od potrzeb, użytkownik może zdecydować się na kupno całego zestawu lub każdego z elementów osobno.

 

 

TSTAKTM I – dwukomorowa skrzynia górna 14 l

TSTAKTM I z mocną i wytrzymałą rękojeścią to skrzynia przeznaczona do przechowywania elektronarzędzi. Jej górna część posiada organizery pozwalające na przechowywanie drobnych elementów takich jak wiertła, kołki i wkręty. Dolną została wypełniona pianką składającą się drobnych kostek, dzięki którym można bardzo łatwo i szybko dostosować ją do kształtu elektronarzędzia. Skrzynię można zamykać na kłódkę. Wymiary skrzyni: 440mm x 185,1mm x 331,7mm. 

 

Czytaj również: Wiertła i dłuta wysokiej jakości 


TSTAKTM II – jednokomorowa skrzynia górna 13,5 l

TSTAKTM II to jednokomorowa skrzynia wypełniona pianką i przeznaczona do przechowywania elektronarzędzi. Można ją zamykać na kłódkę. Jest dostępna w wersji TSTAKTM COMBO. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 331,7mm.

 

TSTAKTM III – skrzynia 9,5 l z jedną szufladą

TSTAKTM III posiada jedną, głęboką szufladę gładko i bezproblemowo wysuwaną dzięki metalowym prowadnicom zapewniającym wyjątkową trwałość systemu. W szufladzie znajdują się 2 duże i 4 małe wyjmowane pojemniki zamykane od góry przezroczystym wieczkiem. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 314,2mm. 

 

 

TSTAKTM IV – skrzynia  8 l z dwoma szufladami

TSTAKTM IV składa się z dwóch płytkich szuflad na drobne narzędzia i akcesoria. Znajdujące się w środku przegrody organizujące przestrzeń mogą być wyjmowane i dostosowywane do własnych potrzeb użytkownika czyniąc skrzynię niezwykle wszechstronną. TSTAKTM IV jest dostępna w wersji COMBO. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 314,2mm. 

 

Czytaj również: Szlifierka rolkowa przydatna w każdym domu 

 

TSTAKTM V – organizer 6,3 l z przeźroczystą pokrywą

Skrzynia TSTAKTM V wyróżnia się spośród pozostałych przeźroczystą pokrywą zaprojektowaną tak, by nie dopuścić do przemieszczaniu się podczas transportu znajdujących się w jej wnętrzu 2 dużych i 5 małych wyjmowanych pojemników na drobne akcesoria i elementy. Skrzynię można zamykać na kłódkę. Wymiary: 440mm x 145mm x 332mm. 

 

TSTAKTM VI – 23 l do przechowywania dużych elektronarzędzi

Skrzynia TSTAKTM VI o pojemności 23 litrów umożliwia przechowywanie dużych elektronarzędzi. Dzięki dodatkowej, wyjmowanej tacce użytkownik ma szybki dostęp do drobnych narzędzi czy akcesoriów. Skrzynię można zamykać na kłódkę. Wymiary: 440mm x 301,5mm x 332mm. 

 

 

TSTAKTM COMBO – kompaktowe rozwiązanie dla profesjonalistów

TSTAKTM COMBO składa się ze skrzyń TSTAKTM II i TSTAKTM IV. Całość posiada pojemność 21,5l i jest idealnym kompaktowym rozwiązaniem pozwalającym każdemu profesjonalnemu użytkownikowi na wygodne i uporządkowane przechowywanie oraz transport potrzebnych narzędzi i akcesoriów. W skrzyni górnej, przeznaczonej głównie do przechowywania elektronarzędzi, znajduje się pianka, którą można łatwo dostosować do kształtu narzędzia. Skrzynia dolna z dwoma szufladami pozwala na przechowywanie drobnych narzędzi i akcesoriów. Elementy organizujące przestrzeń szuflad mogą być wyjęte i ułożone według własnych potrzeb użytkownika. Wymiary: 440mm x 326,1mm x 331,7mm. 

 

Czytaj również: Miary ze stali nierdzewnej

 

TSTAKTM CART – wózek ułatwiający przemieszczanie się w miejscu pracy

Aby transport skrzyń TSTAKTM nie stwarzał problemów system posiada specjalny wózek wytrzymujący obciążenie całkowite nie przekraczające 100 kg. TSTAKTM CART idealnie sprawdza się na terenie budowy z uwagi na duże, gumowe koła obracające się o 360o. Wózek umożliwia szybki montaż wszystkich skrzyń TSTAKTM, a jego kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwia transport i przechowywanie. 

 

Produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

 

Źródło: Effective PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Koszt hali magazynowej Liczba postów: 766 Grupa: Moja budowa Regały wspornikowe służą do przechowywania długich ładunków oraz elementów o nieregularnych kształtach i rozmiarach. Czy możecie polecić firmę, która oferuje ta...
  • Dom już jest ale ogród Liczba postów: 16 Grupa: Moja budowa W mojej opinii - jest tak wiele portali, że wiedza leży na ulicy. Ja często korzystam z porad na Poradnik Ogrodniczy. Ostatnio na przykład upewniałem się co do....
  • Co ochroni metalowe powierzchnie? Kompleksowa ochr... Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Szanowni Państwo, Do malowania elementów metalowych rekomenduję farbę Śnieżka Na Rdzę. To produkt 3 w 1: grunt, farba podkładowa i farba wierzchniego krycia. Ch...
  • palety Liczba postów: 3 Grupa: Firmy budow... Jeżeli chodzi o palety drewniane to przyda się znalezienie dobrego i sprawdzonego producenta, abyście mogli terminowo realizować zamówienia do swoich klientów,....
  • magazyn Liczba postów: 510 Grupa: Firmy budow... Super, że próbujecie korzystać sobie z różnych propozycji na magazyn, więc myślę, że warto zdecydować się na takie propozycje, jak owijarki do palet. Możecie zw...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >