Uniwersalna mieszarka kompaktowa

Uniwersalna mieszarka kompaktowa

Profesjonalne mieszadła nie tylko ułatwiają wszelkie prace remontowo - budowlane, ale również w przypadku wielu materiałów budowlanych ich użycie staje się niezbędne do uzyskania prawidłowego efektu końcowego. Dobór odpowiedniego mieszadła jest zazwyczaj podyktowany rodzajem i konsystencją mieszanego materiału. Dział rozwoju firmy Collomix przedstawił nową, kompaktową mieszarkę U1300 klasy standard w barwach nowej marki UNIMIX, która sprosta nie tylko oczekiwaniom ekip budowlanych, ale także poradzi sobie z każdym materiałem. Czytaj dalej

 

Model mieszarki U1300 przeznaczony jest do prac pod dużym obciążeniem, do mieszania materiałów o małej i średniej lepkości oraz objętości sięgającej maksymalnie 65 litrów. Solidne wykonanie przejawia się w szczegółach, wśród których na wyjątkową uwagę zasługują: metalowa, odlewana obudowa przekładni, łatwy dostęp do wymiany szczotek węglowych (bez użycia narzędzi) czy hartowane zęby przekładni. Trwały silnik o mocy 1300 W wraz z odpowiednio zaprojektowaną przekładnią (ilością i układem zębów) generuje optymalny, jak na tego typu narzędzia, moment obrotowy. Pozwala to osiągnąć maksymalnie 550 obrotów mieszadła na minutę (praca pod obciążeniem).

 

Czytaj również: Pług wirnikowy do odśnieżania terenów wokół posesji

 

Warto zwrócić uwagę na projekt i wykonanie mieszarki UNIMIX – równoległe ułożenie rękojeści na odpowiedniej wysokości gwarantuje łatwą pracę, bez użycia dużej siły. Niewielka waga urządzenia – jedynie 3,8 kg - czyni UNIMIX U1300 narzędziem poręcznym i wygodnym. Użytkownik nawet po kilkugodzinnej pracy nie będzie odczuwał dyskomfortu.

 

 

Mieszalnik U1300 marki UNIMIX został wyposażony w płynną regulację prędkości obrotowej, co pozwala na dokładne wymieszanie każdego rodzaju materiału, niezależnie od tego, czy jest to farba, klej czy zaprawa murarska. Obudowa została wykonana z udaroodpornego tworzywa sztucznego z dodatkiem włókna szklanego. Gwarantuje to wysoką odporność na upadek czy uszkodzenia mechaniczne, o które na budowie nie trudno. Model UNIMIX U1300 wyposażony jest w mieszadło o średnicy 140 mm i opatentowanej przez Collomix konstrukcji dwułopatkowej, które nadaje się do mieszania większości materiałów używanych na budowie np. beton, różnego rodzaju zaprawy, spoiny czy kleje. Warto podkreślić, że producent urządzenia udziela dwuletniej gwarancji. Narzędzia marki UNIMIX dostępne są w naszym kraju dzięki importerowi i wyłącznemu przedstawicielowi na Polskę marek Collomix i UNIMIX, czyli firmie Lange Łukaszuk sp.j.

 

Czytaj również: Wysokościowy wózek widłowy

 

Mieszarki firmy UNIMIX, jako narzędzia w pełni profesjonalne i wszechstronne, znajdują zastosowanie na dużych budowach, a także podczas domowych remontów. Niezawodna konstrukcja urządzenia oraz proste użytkowanie powoduje, że mieszarkę UNIMIX może obsługiwać fachowiec, jak również mniej wprawiony majsterkowicz. 

 

Źródło: Gut PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18201 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 82

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >