Zatrzymaj ciepło w domu - zimowa pianka  Soudal

Zatrzymaj ciepło w domu - zimowa pianka Soudal

Przytulny dom – o nim marzymy w mroźne, zimowe dni. Co jednak gdy okna i drzwi nie zapewniają właściwej izolacji termicznej i zamiast ciepłego mieszkania, czeka nas walka z zimnem we własnym domu.

Czy musimy czekać aż do wiosny by naprawić błędy w ich montażu?
Tegoroczna zima nie rozpieszcza nas temperaturami. Gdy mróz „puka” do naszych okien i drzwi tym bardziej doceniamy ich solidny montaż. Jeśli jednak jakość materiałów uszczelniających użytych do montażu pozostawiała wiele do życzenia – nawet najlepsze okna stracą swoje właściwości termoizolacyjne, a przez źle zaizolowane szczeliny będzie uciekać ciepło. Nie oznacza to jednak, że musimy czekać na odwilż by ocieplić „klimat” w naszym domu.  Pianki zimowe marki Soudal  dzięki specjalnej formule mogą  być stosowane nawet przy -10C° umożliwiając wykonanie niezbędnych napraw także w trakcie zimy. Standardowa pianka użyta w zbyt niskich temperaturach spływa z powierzchni pionowych przed rozprężeniem nie wypełniając odpowiednio szczelin. A po utwardzeniu nawet przy niewielkim  nacisku  - kruszy się i pęka. Upewnijmy się zatem czy zatrudniony przez nas montażysta używa pianek przystosowanych do użycia w niskich temperaturach. Jedynie one zagwarantują doskonałą izolacyjność termiczną, jak i akustyczną. W bogatej gamie produktów firmy Soudal znajdziemy pianki zimowe, które doskonale sprawdzą się jako wypełniacze zarówno pęknięć i szczelin pomiędzy elementami przegród budowlanych, jak i izolatory przepustów rurowych w ścianach, stropach czy dachach.

 

Gama pianek zimowych Soudal:

Soudafoam Gun Winter:  wysokiej jakości jednoskładnikowa pistoletowa pianka montażowo-uszczelniająca do niskich temperatur.
Soudafoam Gun Click&Fix Winter: wysokiej jakości jednoskładnikowa pistoletowa pianka montażowo-uszczelniająca do niskich temperatur w unikalnym systemie Click&Fix.

Firma Soudal pomyślała również o tych z nas, którym niestraszne są prace remontowe. Z myślą o nich stworzyła łatwą do stosowania jednoskładnikową piankę montażowo-uszczelniającą do niskich temperatur (Winterfoam 1K).
Produkty te charakteryzują się doskonałą przyczepnością do większości podłoży budowlanych, w tym do takich materiałów jak: cegły, beton, kamień, drewno, PCV, czy aluminium. A dzięki doskonałej tolerancji niskich temperatur mogą być stosowane nawet przy aurze niekorzystnej dla prac remontowych.  Jednocześnie, pomimo swojej nazwy, są to produkty wielosezonowe - + 30 C° stanowiące górną granicę ich zastosowania sprawia, iż doskonale sprawdzają się również w okresie wiosenno-letnim.
Źródło: Pegasus Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Czas na remont Liczba postów: 112 Grupa: Budowa i re... Przy okazji remontu potrzebny mi dobry klej do drewna i metalu. Jest taki, który moglibyście mi polecić? Już jakiś czas szukam i nie mogę znaleźć. A z jakimi pr...
  • Jakie szambo? Liczba postów: 30 Grupa: Moja budowa Akurat jest to bardzo ważny wybór ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że także niezwykle ważną opcją jest to aby wiedzieć także jak można wypompowywać wodę z szamba...
  • Jakie efekty daje ozonowanie pomieszczeń? Liczba postów: 18 Grupa: Budowa i re... Każdemu kto poszukuje specjalistów działających w zakresie ozonowania i dezynfekcji polecam kontakt z https://insiemepolska.pl/
  • Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja Liczba postów: 132 Grupa: Firmy budow... Z własnego doświadczenia mogę polecić usługi firmy https://insiemepolska.pl/. Świadczą usługi dezynfekcji wszelkiego rodzaju pomieszczeń magazynowych, biurowych...
  • Jak zdobyć maszyny budowlane? Liczba postów: 475 Grupa: Budowa i re... W tym temacie śmiało możecie skorzystać z oferty jaka posiada firma http://www.koptech.com.pl/.

Ostatnio na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18332 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >