Farba do drewna i metalu - jeden produkt, dwa zastosowania

Farba do drewna i metalu - jeden produkt, dwa zastosowania

Aby szybko i tanio odmienić wnętrze czasami wystarczy zmienić detal. Do takiej metamorfozy doskonale nadają się sprzęty czy dekoracje wykonane z metalu i drewna. Ekspresową metamorfozę zapewni JEDYNKA® DO DREWNA I METALU.

 

 

 

 

 

 W naszych domach znajdziemy wiele przedmiotów wykonanych z drewna czy
z metalu. Jeśli wymagają one renowacji lub chcemy je przemalować, dla odświeżenia aranżacji, to najlepszym rozwiązaniem będzie pokrycie ich emalią. Jest to rodzaj farby nawierzchniowej nadającej szczególnie gładką i bardzo wytrzymałą na uszkodzenia powierzchnię. Sprzęty wykonane z drewna i metalu można malować jednym preparatem – JEDYNKĄ® DO DREWNA I METALU. Tym sposobem oszczędzamy pieniądze na zakup oddzielnych produktów.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU to emalia na bazie żywicy akrylowej, która tworzy przyczepne do podłoża powłoki i szybko schnie, co pozwala nam sprawnie pomalować okiennice, szafki, framugi czy krzesła. Produkt ma uniwersalne zastosowanie i doskonale sprawdza się przy malowaniu zarówno zagruntowanych powierzchni drewnianych i drewnopochodnych jak i stalowych oraz żeliwnych. Dzięki temu możemy zastosować tę samą kolorystykę, np. „orzech średni”, zarówno na metalowych nogach biurka jak i na jego drewnianym blacie.

Dodatkowym atutem jest łagodny zapach JEDYNKI® DO DREWNA I METALU, który sprawia, że emalia idealnie nadaje się do malowania wewnątrz pomieszczeń. Co więcej, receptura produktu nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu. Natomiast szeroki wybór pojemności opakowań – 0,4 l; 0,9 l; 2,5; 5 l i 10 l – pozwala na zakup odpowiedniej ilości farby w zależności od naszych potrzeb.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU dostępna jest w dwóch stopniach połysku – mat i połysk – oraz aż w 17 gotowych  barwach: biały, kość słoniowa, pomarańczowy pastelowy, czerwony jasny, brązowy, zielony jasny, seledynowy, popielaty, szary jasny, czarny, błękitny, orzech jasny, kremowy, mahoń, niebieski oraz żółty jasny.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU tworzy powłoki odporne także na działanie warunków atmosferycznych, dlatego też można ją stosować do renowacji powierzchni na zewnątrz budynków, np. ram okiennych.

Od września br. produkt dostępny jest w nowych opakowaniach, na których znajduje się praktyczny instruktaż stosowania.

www.1jedynka.pl

Źródło: PUBLINK PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Ile kosztuje budowa domu? Liczba postów: 677 Grupa: Budowa i re... Taka jest prawda, że koszt budowy domu zależy od wielu czynników. Od wielkości domu, różnych rozwiązań jakie chcemy do niego wprowadzić. Myślę, że jednak jak b...
  • hala namiotowa Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań skutecznych rozwiązań, to myślę że warto abyście przejrzeli kilka ciekawych opcji w tym zakresie, które również...
  • Automatyczna brama garażowa Liczba postów: 40 Grupa: Budowa i re... Ja sie na tym nie znam ale dużo takich bram widziałam tutaj https://www.systemo.eu/oferta/bramy-gara zowe/. Może akurat i spasuje.
  • Innowacyjne opakowania Liczba postów: 113 Grupa: Budowa i re... Sprawne i skuteczne pakowanie towarów wymaga odpowiedniego sprzętu.Zastanawiam się nad zamówieniem przez sieć takich produktów hurtowo czyli w większej ilości.....
  • Z jakiego prezentu ucieszy się mężczyzna, który lu... Liczba postów: 4 Grupa: Budowa i re... Ja dostałem od żony na urodziny zestaw narzędzi firmy Tech Pro, osobiście jestem bardzo zadowolony a jednocześnie zaskoczony nie sądziłem że bedzie wiedziec jak...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16121 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >