Grzejniki – lista artykułów

Kiedy brakuje miejsca na tradycyjny grzejnik, warto wybrać pionowy

Zdarza się, że trudno nam rozmieścić meble i grzejniki (szczególnie w małych pomieszczeniach). Warto sięgnąć wówczas po grzejniki pionowe, których szerokość jest mniejsza niż 0,5 metra. Są tak wąskie, że zainstalujesz je niemal w dowolnym miejscu.

Grzejniki w kolorach roku 2021 Ultimate Grey i Illuminating

Modne aranżacje to przede wszystkim wnętrza bazujące na nowatorskim designie i wpisującym się w obecne trendy stylu naszego domowego azylu. Trzeba jednak przyznać, że podążanie za popularnymi wizjami architektonicznymi może być tyleż kosztowne, co męczące. Na szczęście jednak istnieje satysfakcjonujące rozwiązanie – dodatki. Podpowiemy, jak cieszyć się wpisującym się w aktualny kanon piękna mieszkaniem bez konieczności regularnego przeprowadzania w nim gruntownego remontu.

Wybór grzejnika łazienkowego, który nadaje styl pomieszczeniu

Nowoczesne grzejniki stają się coraz częściej elementem aranżacji wnętrza. Obecne dostępne na rynku grzejniki łazienkowe znacznie różnią się od tradycyjnego żeliwnego kaloryfera, zarówno pod względem kolorystyki, wzoru jak i rozmiarów. To one sprawiają, że zwykła łazienka staje się salonem kąpielowym, w którym domownicy z przyjemnością spędzają czas.

Jaki system ogrzewania będzie najlepszym wyborem w domku letniskowym

Z racji sezonowego korzystania w domkach letniskowych nie ma konieczności montowania pełnej, wodnej instalacji grzewczej. Jednak, jeśli chcesz wypoczywać w nim komfortowo, zwłaszcza podczas chłodniejszych nocy, zaopatrz się w elektryczny grzejnik konwekcyjny, który jest tani i łatwy w obsłudze.

Ogrzewanie podłogowe - jak długą historię ma ten sposób ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe jest coraz bardziej popularne w polskich domach ze względu na oszczędność energii i komfort użytkowania. Chociaż ten sposób ogrzewania kojarzony jest z nowoczesnością, to jego początki sięgają L wieku p.n.e. Wówczas na terenie dzisiejszej Korei Północnej powstał pierwszy system z wykorzystaniem paleniska pod schronieniem. Poznaj historię ogrzewania podłogowego i zobacz, jak zmieniało się na przestrzeni lat, by na dobre zagościć w naszych domach.

Grzejnik z cichym wentylatorem, który przyspiesza podwyższenie/obniżenie temperatury w pomieszczeniu

Aby mieć przyjemną temperaturę w swoich 4 kątach w okresie letnim - nie musisz kupować klimatyzatora. O chłodzenie pomieszczeń w Twoim domu zadba pompa ciepła i połączony z nią grzejnik, które jeszcze niedawno pracowały w trybie ogrzewania.

Grzejnik z inteligentnym systemem sterowania, który sam wie kiedy się włączyć i wyłączyć

Istnieją grzejniki, które same obniżają temperaturę w pomieszczeniach, gdy jest noc lub nie ma nikogo w domu. Natomiast później podnoszą ją, gdy domownicy wrócą. Urządzenia z inteligentnym systemem sterowania są nie tylko wygodne w obsłudze, ale także energooszczędne.

Jak dogrzać zimną łazienkę?

W jaki sposób możesz podnieść temperaturę łazienki o 2-4 st. C. w przeciągu kilku minut? Dzięki grzejnikowi, który posiada wentylator i tryb pracy z pełną mocą. Odpowiada on za to, aby Twoja łazienka była zawsze gotowa do kąpieli lub prysznica - zapewnia ciepło i suche ręczniki.

Najważniejsze funkcje nowoczesnych grzejników elektrycznych do domu

Grzejniki elektryczne w ostatnim czasie zyskują olbrzymią popularność wśród właścicieli domów i mieszkań. Trudno się dziwić, gdyż te nowoczesne urządzenia sprawdzają się naprawdę w rozmaitych przestrzeniach, oferując szereg niezmiernie praktycznych właściwości oraz funkcji, które podnoszą komfort życia.

Dekoracyjny grzejnik elektryczny z funkcją podświetlenia

Jak zapewnić sobie stałą i łagodną temperaturę? Jednym ze sposobów są elektryczne grzejniki dekoracyjne, które stopniowo oddają ciepło. Dbają o to, aby temperatura nie spadła poniżej tej, którą ustawisz. Dzięki podświetleniu stworzą nastrojowy klimat.


Stron: 43 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17017 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >