Grzejniki elektryczne jakie wybrać?

Grzejniki elektryczne jakie wybrać?

Sezon grzewczy rozpoczął się na dobre. Nie we wszystkich domach jest jednak ciepło i komfortowo. Dlaczego? Często okazuje się, że popełniliśmy błąd decydując się na wybór instalacji grzewczej bez zamówienia profesjonalnego projektu. Efekt oszczędności jest taki, że mamy źle dobrane grzejniki i potrzebujemy dodatkowego źródła ciepła. Czytaj dalej

 

Remontując dom zazwyczaj bardzo liczymy się z kosztami, więc rezygnujemy z wielu profesjonalnych rozwiązań. W praktyce okazuje się, że warto na etapie planowania zainwestować w projekt np. instalacji grzewczej czy wodnej, niż w późniejszym czasie ponosić nadmierne koszty eksploatacji lub nieprzewidzianych napraw. Wiodący producenci tacy jak Purmo zdają sobie z tego sprawę, dlatego organizują szkolenia i warsztaty dla instalatorów oraz projektantów. Zamawiając projekt we współpracy z Purmo mamy gwarancję, że jego autor właściwie obliczy przewidywane straty ciepła w naszych pomieszczeniach oraz  odpowiednio dobierze rozmiar grzejników, mając na uwadze charakterystykę pomieszczeń. W portfolio Purmo jest tak wiele modeli, że z pewnością entuzjaści każdego stylu aranżacji znajdą model zgodny z indywidualnymi preferencjami.


W sytuacji kiedy mamy już zamontowane grzejniki, a jednak w sezonie dokucza nam chłód, najszybszym rozwiązaniem jest wybór jednego z trzech modeli elektrycznych marki Purmo: Yali Ramo, Yali Parada lub Yali Comfort.

 

grzejnik elektryczny Yali Comfort

Grzejnik Yali Comfort to dyskretny wygląd, typowy dla grzejników płytowych. Dwa panele o wysokości 300 lub 500mm wypełnione olejem roślinnym tworzą stabilną konstrukcje i pozwalają uzyskiwać wysoką moc grzewczą. Całości dopełnia górna kratka i osłony boczne, tworząc estetyczną bryłę grzejnika, kryjącą detale konstrukcyjne. Udane połączenie tradycji z nowoczesnością pozwala dopasować grzejnik do każdego wnętrza.

 

Czytaj również: Prawidłowe przygotowanie do sezonu grzewczego - w trzech krokach.

 

Wszystkie modele wyprodukowane są z najwyższej jakości stali i wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki grzewczej. Yali Ramo i Yali Parada różnią się przede wszystkim panelem frontowym. Pierwszy z nich ma na płycie frontowej dyskretne przetłoczenia, które nadają bryle lekkości. Drugi charakteryzuje zupełnie płaski front, który doskonale wpisuje się w elegancki styl pomieszczeń. Temperaturę obydwu grzejników można precyzyjnie regulować, a odczyt wszystkich ustawień jest bardzo czytelny, ponieważ na osłonie bocznej znajduje się ciekłokrystaliczny wyświetlacz. nW obydwu grzejnikach płyty mogą pracować w trybie równoległym lub kaskadowym tzn. najpierw załączana jest płyta frontowa, a dopiero później tylna.

Trzecim modelem, który designem zdecydowanie różni się od Yali Ramo i Yali Parada jest grzejnik elektryczny Yali Comfort. Jego płyta czołowa charakteryzuje się szerokimi, pionowymi przetłoczeniami. W jego przypadku regulacja temperatury realizowana jest za pomocą przyjaznego użytkownikom zaawansowanego sterownika analogowego. Wszystkie grzejniki elektryczne Purmo objęte są 10-letnią gwarancją na korpus urządzenia i 2-letnią na podzespoły elektryczne oraz posiadają certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.

 

 

grzejnik elektryczny yali parada

Yali Parada to zaprojektowany w nowoczesnym stylu elektryczny grzejnik płytowy. Całkowicie płaski panel frontowy dodaje elegancji klasycznym jak i modernistycznym wnętrzom. Dzięki zastosowaniu wielu nowych funkcji jest idealny zarówno do domów jak pomieszczeń biurowych.
Yali Parada oferuje precyzyjną regulację temperatury a wszystkie nastawy są wyraźnie widoczne dzięki ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi umieszczonemu dyskretnie na osłonie bocznej. Zaawansowane sterowanie umożliwia wybór sposobu ogrzewania. Płyty grzejnika mogą pracować w trybie równoległym lub kaskadowym gdzie najpierw jest załączana płyta frontowa a dopiero później tylna.

 

Czytaj również: Grzejniki przenośne - poznaj ich różne rodzaje


grzejnik elektryczny yali Ramo

 

Yali Ramo to elektryczny grzejnik płytowy wykorzystujący najnowsze osiągnięcia techniki grzewczej. Panel frontowy charakteryzuje się dyskretnymi, poziomymi przetłoczeniami nadającymi bryle grzejnika wyjątkowej lekkości. Zastosowanie w urządzeniu zaawansowanych funkcji czyni go idealnym rozwiązaniem dla domów oraz obiektów biurowych. Yali Ramo oferuje precyzyjną regulację temperatury a wszystkie nastawy są bardzo czytelne dzięki ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi umieszczonemu dyskretnie na osłonie bocznej. Zaawansowane sterowanie umożliwia dokonanie wyboru trybu ogrzewania. Płyty grzejnika mogą pracować w trybie równoległym lub kaskadowym gdzie najpierw jest załączana płyta frontowa a dopiero później tylna.

Źródło: Best Brands PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Stolarka budowlana i jej korzyści Liczba postów: 369 Grupa: Montujemy o...
  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 203 Grupa: Ogrodzenia... A czy nie myślałeś na przykład nad tym aby pójść w przypadku frontowego ogrodzenia na rozwiązanie w zakresie muru samonośnego , który wyróżnia się świetnym desi...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 241 Grupa: Robimy stro... Deski znajdziesz także w ofercie firmy www.tartakjejkowice.pl. W zeszłym roku zamawiałem stamtąd deski na taras. Posiadają dobrej jakości produkty i konkurencyj...
  • Gdzie kupić projekt domu w okolicach Lublina ??? Liczba postów: 51 Grupa: Zanim wybud... Teraz jest wiele możliwości na znalezienie ciekawego projektu. W internecie można znaleźć biuro projektowe, które wszystkie konsultacje przeprowadzi online, a o...
  • Fundamenty - nogi naszego domu Liczba postów: 109 Grupa: Robimy fund... Właśnie ruszam z budową. Czy możecie polecić mi jakąś dobrą firmę, która wykonuje wykopy pod fundamenty? W sieci trafiłam na https://koparki-wykopy.pl, ponoć wy...
  • Rozbiórki Liczba postów: 79 Grupa: Stawiamy śc... Jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów, którzy wykonają Ci efektywną rozbiórkę to zgłoś się do firmy z Jaktorowa https://anion-transport.pl/wyburzenia-i. ..

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19144 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >