Jak odpowiednio dobrać drzwi oraz panele podłogowe do Twojego domu

Jak odpowiednio dobrać drzwi oraz panele podłogowe do Twojego domu

Czym się kierować przy wyborze paneli podłogowych? Na co zwracać uwagę decydując się na drzwi wewnętrzne? Jak dobierać akcesoria wykończeniowe? Odpowiedzi i ekspercką pomoc znaleźć można w salonach sieci RuckZuck.

 

Jeden z największych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku europejskim oferuje ponad 150 wzorów podłóg oraz 34 kolekcje skrzydeł drzwiowych wewnętrznych najwyższej jakości. 

 

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty firmy Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Od lipca br. sklepy RuckZuck będą, poza autoryzowanymi punktami sprzedaży, jedynymi, w których znajdziemy kilkanaście ekskluzywnych kolekcji skrzydeł drzwiowych wewnętrznych producenta.

 

Czytaj również: Drzwi nowej technologii

 

„Każda z proponowanych przez nas kolekcji podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych to gwarancja najwyższej jakości. Klienci znajdą u nas zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i nowoczesne, a także niespotykane i wyszukane, a w podjęciu decyzji chętnie i fachowo pomogą specjaliści. Nasza oferta produktowa i usługowa jest zawsze z najwyższej półki „– mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy RuckZuck.

 

 

Najwyższa jakość i szeroka oferta – ponad 150 wzorów podłóg i ponad 30 kolekcji drzwi wewnętrznych – to wyróżniki sklepów RuckZuck. Zdaniem ekspertów sieci na szczególną uwagę ceniących produkty wysokiej klasy zasługują dwie kolekcje skrzydeł drzwiowych: Tetyda i Discovery firmy Classen. Tetyda to pięć odpornych na ścieranie i zarysowanie, eleganckich modeli drzwi w siedmiu dekorach, różniących się od siebie ilością przeszkleń. Polecane do wnętrz nowoczesnych, jednak niepozbawionych klasycznego charakteru.

 

Czytaj również: Współczesny design drzwi wewnętrznych

 

Kolekcja skrzydeł drzwiowych Discovery to z kolei nowocześnie zaprojektowane drzwi uzupełniające linię paneli podłogowych o tej samej nazwie. Składa się z sześciu podstawowych modeli, których charakterystycznymi elementami ozdobnymi są poziome listwy aluminiowe zlicowane z powierzchnią skrzydła, równomiernie rozłożone na całej powierzchni drzwi lub w poszczególnych częściach. Listwy, w połączeniu z bezpieczną szybą mleczną nadają drzwiom nowoczesny charakter i doskonale pasują do wnętrz urządzonych z rozmachem. 

 

Spośród dostępnych w salonach RuckZuck kolekcji paneli podłogowych, jedną z najbardziej ekskluzywnych marek na rynku tworzy Wiparquet. Z siedmiu stylowych kolekcji desek podłogowych, aż sześć zawiera wyłącznie dębowe wzory, które dobrze sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od koloru ścian i aranżacji.

 

 

„Przekonujemy klientów, że warto kupować produkty najwyższej jakości nawet, gdy oznacza to nieco większy wydatek. Jeśli jednak chcemy mieć pewność, że wybrane przez nas materiały będą nam służyły przez długie lata – inwestycja w wysokiej klasy produkty jest najlepszą opcją” – dodaje Katarzyna Śliwińska. – Zgodnie z zasadą „drożej czyli taniej”, jeśli teraz wybierzemy asortyment z wyższej półki, w przyszłości unikniemy dodatkowych kosztów.

 

Czytaj również: Drzwi całoszklane o oryginalnym wzornictwie

 

Sklepy RuckZuck systematycznie poszerzają swoją ofertę. Tylko w tym roku asortyment sklepów powiększył się o 10 kolekcji paneli podłogowych oraz o pięć kolekcji skrzydeł drzwiowych wewnętrznych.

Źródło: Imago PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17313 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >