Jak stworzyć idealny system grzewczy?

Jak stworzyć idealny system grzewczy?

Oczekiwania użytkowników związane z komfortem cieplnym to dziś nie tylko zapewnienie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu, to także najnowsze rozwiązania technologiczne, aspekt ekologiczny i estetyczna forma urządzenia.

 

Firma Elektrotermia – producent elektrycznych urządzeń grzewczych i przedstawiciel renomowanej marki Atlantic na rynku polskim, proponuje niezwykle funkcjonalny grzejnik konwekcyjny z termostatem elektronicznym F117.

 

 

Elektroniczny termostat temperatury wyposażony w diodę LED sygnalizującą tryb pracy, posiada 3 zakresy temperatur pracy: KOMFORT, EKO (temperatura KOMFORT pomniejszona o 3,5°C), ANTYZAMARZANIE 7°C oraz 5 stopniowy przełącznik trybów pracy: KOMFORT, EKO, ANTYZAMARZANIE, STOP PROGRAM.

 

Czytaj również: Grzejniki chromowane wysokiej jakości

 

Urządzenie wyposażone zostało w blokadę ustawień termostatu np. przed dziećmi oraz pokrętło regulacji temperatury KOMFORT. Istnieje również możliwość bezpośredniej instalacji programatora CHRONOPASS, który pozwala na tygodniowe ustawianie temperatury, dzień po dniu, godzina po godzinie.

 

 

Tak więc, każdy użytkownik może zarządzać ogrzewaniem łazienki według własnego uznania.

 

Konwektor jest kompatybilny z systemem sterowania PASS Program. Posiada bezpiecznik termiczny załączany automatycznie a także czołowy wylot powietrza (kierunkowe kratki dyfuzyjne). Zaletą grzejnika jest także jego niewielka grubość – 78 mm. Posiada regulację mocy: 500, 1000, 1500 i 2000 W.

 

 

Grzejnik konwekcyjny z termostatem elektronicznym F117 marki Atlantic to nie tylko niezwykle praktyczne urządzenie, ale także dyskretna ozdoba każdego wnętrza. Prosta forma, wyższy stopień technologii, łatwa obsługa to tylko niektóre z zalet tego modelu.

 

Czytaj również: Wielofunkcyjne suszarki łazienkowe

 

Grzejnik jest idealny do tworzenia systemów grzewczych. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokogatunkowej stali, a naścienny stelaż ze stali galwanizowanej. Biały kolor, zaokrąglone rogi i estetyczna forma podkreślają jego charakterystyczny, klasyczny design.

 

 

 

 

Źródło: AFIR PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17309 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >