Jak zapewnić optymalną temperaturę w pomieszczeniu? Sterownik temperatury.

Jak zapewnić optymalną temperaturę w pomieszczeniu? Sterownik temperatury.

Posiadanie firmy wiąże się z oficjalnymi spotkaniami i przyjmowaniem kontrahentów w biurze. Czasami najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego warto, aby już od progu powitała naszych gości „ciepła” atmosfera.

Najbliższe otoczenie i obecne w nim przedmioty, wiele mówią o naszej osobowości i temperamencie. Mogą wzbudzać zaufanie i pozytywne emocje, ale też zniechęcać i odstraszać. Zazwyczaj doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przed ważnym spotkaniem sprzątamy dokładnie biurko, aby nie wzięto nas za chaotycznych bałaganiarzy i upewniamy się, że w szafce stoi dobra kawa. Takie rozwiązania na pewno pomagają w miłym przebiegu rozmów i nawiązywaniu trwałych relacji biznesowych. Jednak czy na pewno pomyśleliśmy o wszystkim? Nie każdy klient zwróci uwagę na sterylny ład, zwłaszcza jeśli sam nie należy do pedantów. Natomiast kawa czy herbata powinna być czystą przyjemnością, w żadnym wypadku sposobem na ogrzanie rąk w zimnym biurze.

Wieje chłodem..

Niestety nie zawsze możemy pochwalić się komfortową, ciepłą temperaturą firmowego wnętrza. Dlatego, aby nie narazić się na kłopotliwe sytuacje, w których rozmowy prowadzone są w szaliku i rękawiczkach, warto wcześniej podjąć jakieś działania. Zwłaszcza, jeśli na spotkaniu ma być obecna kobieta. Panie, jak wiadomo, są z natury delikatniejsze i częściej bywają zmarzluchami. Z myślą o właścicielach powierzchni biurowych i apartamentowców powstał unikalny sterownik temperatury PH60, firmy Salus Controls. Niewielkie, nowocześnie zaprojektowane urządzenie optymalnie wyreguluje klimat wnętrza, tak aby każde spotkanie mogło przebiec w bezstresowej, ciepłej atmosferze.

 

Profesjonalny gadżet

Dzięki innowacyjności zastosowanych w nim rozwiązań, PH60 jest doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych, komfortowych powierzchni. Aby ustawić optymalną temperaturę nie trzeba już niewygodnie pochylać się nad kaloryferem, bo programowanie może się odbywać przy zdjętym panelu. Oznacza to, że zamiast każdorazowego odkręcania i zakręcania manualnych głowic, wystarczy usiąść wygodnie na kanapie zaprogramować urządzenie i podłączyć panel do reszty mechanizmu. Regulator temperatury firmy Salus Controls pracuje w trybie tygodniowym. Posiada aż siedem programów oraz ekonomiczne ustawienie wakacyjne i party. Niewątpliwą zaletą modelu PH60 jest również jego dyskretny, cichy tryb pracy oraz stylowy design, który harmonijnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Elegancki wygląd doczekał się prestiżowego wyróżnienia iF Design Award dla produktów spełniających najwyższe standardy funkcjonalności i estetyki.

Zakup profesjonalnego sterownika temperatury to inwestycja, zwracająca się już po pierwszym sezonie grzewczym. Ekonomicznie zarządzając energią, termostat PH60 pozwala obniżyć rachunki za energię, nawet do 30%. Daje Ci również gwarancję komfortowego ciepła, które na każdym spotkaniu skutecznie przełamuje „pierwsze lody”.

Źródło: Intro Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17211 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >