Jakie drzwi dobrać do pomieszczeń gospodarczych?

Jakie drzwi dobrać do pomieszczeń gospodarczych?

Przy dopasowywaniu drzwi do pomieszczeń gospodarczych czy garażu problemem był dotychczas okrojony wybór kolorystyczny: biały, szary lub srebrny. Czytaj dalej

 

Teraz za sprawą nowej serii drzwi stalowych płaszczowych ECO firmy Wiśniowski, dostępnych w niemal nieograniczonej palecie barw, możemy swobodnie aranżować estetykę garaży i pomieszczeń gospodarczych. Drzwi stalowe płaszczowe ECO firmy WIŚNIOWSKI to dowód, że ekonomiczny charakter rozwiązań wcale nie oznacza ograniczenia funkcjonalności, czy obniżenia walorów związanych z designem.

 

Czytaj również: Jakie drzwi zewnętrzne wybrać? Eleganckie drzwi z minimalistycznym zdobieniem.

 

Dzięki możliwości indywidualnego wyboru koloru drzwi ECO firmy Wiśniowski mogą być swobodnie dopasowywane do wyglądu fasady, jak również pomieszczeń wewnątrz budynku. Starannie dobrana gama oklein oraz możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL, w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów sprawi, że wejścia do pomieszczeń gospodarczych będą cieszyć domowników eleganckim wyglądem przez długie lata.

 

Drzwi stalowe ECO firmy Wiśniowski Fot. WiśniowskiStalowe, stylowe, bezpieczne

Drzwi ECO firmy WIŚNIOWSKI są przeznaczone do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Skrzydła są wykonywane z blachy stalowej ocynkowanej dodatkowo zabezpieczonej powłoką poliestrową, odporną na działanie warunków zewnętrznych i mechanicznych lub malowane proszkowo.

 

Czytaj również: Antywłamaniowe drzwi z aluminium


Standardowo w komplecie z ościeżnicami występują w kolorach szarym lub białym. Na indywidualne życzenie zamawiającego mogą być pomalowane na dowolny odcień z palety RAL. Drzwi ECO dostępne są również w dwóch modnych wzorach oklein drewnopodobnych: „złoty dąb” i „orzech” - identycznych z tymi, które firma Wiśniowski stosuje przy produkcji okien i bram garażowych.

 


Drzwi stalowe ECO firmy Wiśniowski Fot. WiśniowskiDrzwi ze skrzydłami o grubości 64 mm cechują się optymalną stabilnością i sztywnością, zaś solidne zawiasy gwarantują bezawaryjne użytkowanie. Standardowo jeden z zawiasów jest zaopatrzony w sprężynę domykającą, dzięki czemu zamykają się bezgłośnie. W zależności od szerokości przejścia można wybrać odpowiednie rozwiązanie spośród wersji jednoskrzydłowych jak i dwuskrzydłowych, które osiągają maksymalne wymiary nawet 1250x2500 mm oraz 2500x2500 mm w przypadku dwóch skrzydeł.

 

Czytaj również: Drzwi zewnętrzne – jak dobrać idealne i jak prawidłowo je zamontować?

 

Oprócz drzwi z pełnymi skrzydłami, dostępne są również wykonania z przeszkleniami o wymiarach od 450x660 mm do 550x1000mm. Całość oferty uzupełniają eleganckie klamki w kolorze czarnym, białym lub ze stali nierdzewnej. Drzwi ECO przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku są dodatkowo wyposażone w próg i okapnik odprowadzający wodę deszczową.Nowe w ofercie firmy WIŚNIOWSKI !

 

Zewnętrzne i wewnętrzne drzwi stalowe ECO firmy WIŚNIOWSKI

 

Firma WIŚNIOWSKI posiada w swojej ofercie drzwi stalowe płaszczowe ECO, wykonywane jako zewnętrzne lub wewnętrzne. Sprawdzą się idealnie zarówno jako boczne wejście do domu, garażu, jak i drzwi wewnętrzne. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie, łączące szerokie możliwości dopasowania z wysoką trwałością. Drzwi są standardowo malowane proszkowo na kolor RAL 7035 lub 9016.

 

Czytaj również: Stalowe drzwi antywłamaniowe

 

Dodatkowo, na życzenie klienta, mogą uzyskać dowolny odcień lub atrakcyjną, drewnopodobną powierzchnię. Są produkowane w wersjach jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej, z przeszkleniami lub bez. Skrzydła z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej poliestrem lub malowanej proszkowo gwarantują optymalną stabilność i sztywność, zaś solidne okucia zapewniają bezawaryjne użytkowanie.

 

Drzwi stalowe ECO firmy Wiśniowski Fot. Wiśniowski

 

 

 

 

 

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 154 Grupa: Nowości ara... Meble meblami, ale przy dzieciach bardzo trzeba uważać na produkty z jakich korzystamy. Moja córka jest alergiczką i bardzo zależało mi na produktach które spra...
  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 366 Grupa: Ogrodzenia... My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda...
  • Rozbiórki Liczba postów: 98 Grupa: Stawiamy śc... Przy rozbiórce czy pracach remontowych ważne jest przykładać uwagę do szczegółów takich jak porządek w miejscu pracy. Warto poczytać poradniki traktujące o tym....
  • Bananowiec mrozoodporny (Musa basjoo) Liczba postów: 12 Grupa: Ogród i dzi... Co wy z tym klimatem, nie znacie się a gadacie :) Poszperajcie na forum ogrodniczym, w Polsce wiara ma bananowce w ogrodach i to kilkumetrowe! Normalnie zimują,...
  • Fundamenty - nogi naszego domu Liczba postów: 116 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów wyróżniających się zarówno trwałością i...
  • Jak wybudować dom, który będzie tani w utrzymaniu?... Liczba postów: 98 Grupa: Ekologiczny... Ciężko powiedzieć, wiele oczywiście zależy od budżetu jaki masz na budowę domu. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak to ostatecznie wyszło u Was!

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16546 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >