Niskoprężna pianka montażowo-uszczelniająca

Niskoprężna pianka montażowo-uszczelniająca

Portfolio pian Soudal powiększyło się w tym miesiącu o nową propozycję – na polski rynek wchodzi właśnie Soudafoam Comfort. Najnowszy produkt w ofercie Soudal to piana ręczna ze specjalnym aplikatorem zapewniającym precyzję dozowania pistoletu. Czytaj dalej

 

Soudafoam Comfort to nowa niskoprężna pianka montażowo-uszczelniająca. Wygodny aplikator – opatentowany przez Soudal pod nazwą Genius Gun - umożliwia jej ręczne dozowanie równie precyzyjne jak przy użyciu pistoletu. Co więcej pozwala on także na aplikacje jedną ręką co gwarantuje komfort wykonywania prac zwłaszcza gdy aplikacji dokonujemy w miejscach trudno dostępnych.

 

Fot. Soudal

 

Soudafoam Comfort pozwala wygodnie nakładać pianę w sytuacjach takich jak np. m.in.: korzystanie z drabiny, której możemy przytrzymać się wolną ręką, wygodna aplikacja przy brodzikach gdzie jedną ręką można się dla komfortu podeprzeć lub przy ociepleniu poddasza gdzie dla bezpieczeństwa można trzymać się krokwi. Produkt cechuje doskonała przyczepność do typowych materiałów budowlanych: betonu, cegły, muru, drewna, PCV, kamienia, aluminium, powierzchni szkliwionych itp.

 

Czytaj również: Jak zadbać o otoczenie domu?

 

„Nasza firma od początku istnienia za jeden z głównych celów stawiała sobie wprowadzanie do swej oferty produktów wyprzedzających potrzeby rynku. Nowy produkt cechuje nie tylko komfort użytkowania, ale jednocześnie precyzja oraz ekonomiczność dzięki możliwości wielokrotnego użycia” – mówi Michał Sawicki, kierownik działu technicznego w firmie Soudal.

 

Fot. Soudal

 

Po piankę Soudafoam Comfort sięgnąć mogą zarówno prywatni inwestorzy, jak i ekipy budowlane, dekarze i montażyści urządzeń i instalacji sanitarnych. Doskonale nadaje się ona do takich prac jak izolacja elementów instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnych, armatury łazienkowej, wanien czy brodzików. Pianka sprawdzi się także jako wypełnienie i izolacja przepustów kablowych i rurowych, a także uszczelnianie i wygłuszanie parapetów, stopni schodów, rolet, czy nawet  uszczelnienie i izolacja termiczna złączy dachowych, ściennych i stropowych, a także w systemach chłodzących.

 

Źródło: Biuro Prasowe Soudal / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Księgowa Liczba postów: 7 Grupa: Firmy budow... W pierwszej kolejności, to musimy zadbać o to, aby prawidłowo wystawiać faktury. Właśnie dlatego warto wykupić dostęp do programu do fakturowania online. Tutaj....
  • Wentylacja domku -rekuperator ,klimatyzacja Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Urządzenie do rekuperacji można zakupić na tej stronie http://kupwentylacje.pl/rekuperatory. Faktycznie jest to dobre i przede wszystkim ekologiczne rozwiązanie...
  • Budowa hali jakie koszty? Liczba postów: 184 Grupa: Firmy budow... tak naprawdę to dopiero jak się wybuduje zaczynają się schody,bo wyposażenie niestety też sporo kosztuje a przecież każdemu zależy na jak najlepszym sprzęcie. M...
  • Poziomica wysokiej jakości Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... ja używam poziomicy laserowej. Niezły wybór mają w sklepie www.glazurnik-narzedzia.pl, więc jeśli ktoś potrzebuje sprzętu tego typu to polecam ten sklep.
  • Profesjonalne narzędzia w Twoim warsztacie Liczba postów: 4 Grupa: Budowa i re... też znam bardzo dobry sklep w którym kupuję narzędzia www.glazurnik-narzedzia.pl, dobrze wyposażony i ceny bardzo konkurencyjne.

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 20763 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >