Niskoprężna pianka montażowo-uszczelniająca

Niskoprężna pianka montażowo-uszczelniająca

Portfolio pian Soudal powiększyło się w tym miesiącu o nową propozycję – na polski rynek wchodzi właśnie Soudafoam Comfort. Najnowszy produkt w ofercie Soudal to piana ręczna ze specjalnym aplikatorem zapewniającym precyzję dozowania pistoletu. Czytaj dalej

 

Soudafoam Comfort to nowa niskoprężna pianka montażowo-uszczelniająca. Wygodny aplikator – opatentowany przez Soudal pod nazwą Genius Gun - umożliwia jej ręczne dozowanie równie precyzyjne jak przy użyciu pistoletu. Co więcej pozwala on także na aplikacje jedną ręką co gwarantuje komfort wykonywania prac zwłaszcza gdy aplikacji dokonujemy w miejscach trudno dostępnych.

 

Fot. Soudal

 

Soudafoam Comfort pozwala wygodnie nakładać pianę w sytuacjach takich jak np. m.in.: korzystanie z drabiny, której możemy przytrzymać się wolną ręką, wygodna aplikacja przy brodzikach gdzie jedną ręką można się dla komfortu podeprzeć lub przy ociepleniu poddasza gdzie dla bezpieczeństwa można trzymać się krokwi. Produkt cechuje doskonała przyczepność do typowych materiałów budowlanych: betonu, cegły, muru, drewna, PCV, kamienia, aluminium, powierzchni szkliwionych itp.

 

Czytaj również: Jak zadbać o otoczenie domu?

 

„Nasza firma od początku istnienia za jeden z głównych celów stawiała sobie wprowadzanie do swej oferty produktów wyprzedzających potrzeby rynku. Nowy produkt cechuje nie tylko komfort użytkowania, ale jednocześnie precyzja oraz ekonomiczność dzięki możliwości wielokrotnego użycia” – mówi Michał Sawicki, kierownik działu technicznego w firmie Soudal.

 

Fot. Soudal

 

Po piankę Soudafoam Comfort sięgnąć mogą zarówno prywatni inwestorzy, jak i ekipy budowlane, dekarze i montażyści urządzeń i instalacji sanitarnych. Doskonale nadaje się ona do takich prac jak izolacja elementów instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnych, armatury łazienkowej, wanien czy brodzików. Pianka sprawdzi się także jako wypełnienie i izolacja przepustów kablowych i rurowych, a także uszczelnianie i wygłuszanie parapetów, stopni schodów, rolet, czy nawet  uszczelnienie i izolacja termiczna złączy dachowych, ściennych i stropowych, a także w systemach chłodzących.

 

Źródło: Biuro Prasowe Soudal / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Sztukateria gipsowa, styropianowa, aranzacja wnętr... Liczba postów: 4 Grupa: Firmy budow... Kolega zapomniał dodać o tym, że sztukateria styropianowa, jest o wiele tańsza od gipsowej co dla wielu osób może być szalenie istotne.
  • magazyn Liczba postów: 93 Grupa: Firmy budow... Sprawdźcie ofertę wyposażenia magazynów - www.log-system.pl/3,regaly-polkowe.html . Firma oferuje profesjonalne wyposażenie sklepów oraz magazynów. Polecam.
  • Jaki materiał na schody zewnętrzne Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Czy cokolwiek w trendach odnośnie typu drewna i formy schodów się zmieniło? Jeśli tak, to podzielcie się proszę konkretnymi informacjami - jakie zaszły zmiany?
  • Koszt hali magazynowej Liczba postów: 89 Grupa: Moja budowa koszty wybudowania i wyposażenia hali magazynowej na pewno są duże. Halę trzeba odpowiednio wyposażyć między innymi w systemy ważące i wagi najazdowe które będą...
  • Wentylacja Liczba postów: 2 Grupa: Firmy budow... Ja ostatnio mam problem z wentylacją, pewnie nie obejdzie się z "odświeżeniem" instalacji, bo jednak ma już kilkanaście lat.

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18850 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >