Prozdrowotne systemy deweloperskie

Prozdrowotne systemy deweloperskie

Nie tylko przez dbałość o kwestie formalne, architektoniczne oraz tworzenie przyjaznego, naturalnego i otwartego na potrzeby mieszkańców otoczenia deweloper dba o podnoszenie jakości życia w swoich inwestycjach.

Zdrowy klimat do życia dzięki nowoczesnym technologiom

W związku z bardzo szybkim rozwojem technologicznym ludzie są coraz bardziej narażeni na szkodliwe oddziaływanie pola elektromagnetycznego.   

- Świat pędzi do przodu, a my razem z nim. Postępu i rozwoju technologicznego nie da się zatrzymać. Nowoczesny deweloper powinien oferować nie tylko mieszkania najwyższej jakości, przyciągające mnogością dodatkowych funkcjonalności. W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest również troska o zdrowie i środowisko naturalne. Należy zatem w miarę możliwości stosować rozwiązania służące maksymalnej poprawie komfortu i jakości życia - mówi Wojciech Fabiński, Prezes ECO Classic,.

 

Czytaj również: Alternatywne źródła energii w systemie ogrzewania

 

Firma ECO-Classic jest znana  z pionierskich inicjatyw i działań wyprzedzających zdefiniowane potrzeby rynku takich jak: potencjał rynku nieruchomości apartamentowych, rachunek zastrzeżony czy program opieki concierge na osiedlach mieszkaniowych. Deweloper aktywnie zaangażował się w działania proekologiczne, służące tworzeniu dla mieszkańców swoich osiedli zdrowego klimatu życia możliwie najbardziej zbliżonego naturalnemu.


W ramach troski o dobrze pojęte społeczne korzyści, podczas budowy swojej najnowszej inwestycji firma zdecydowała się na zastosowanie nowatorskich rozwiązań ukierunkowanych na ochronę zdrowia i komfortu życia mieszkańców. ECO-Classic, jako pierwszy deweloper w Polsce zaczęła wykorzystywać innowacyjne w skali światowej technologie redukujące  we wnętrzach mieszkań emisję i oddziaływanie elektrosmogu- ADR® Technology. Pierwszą inwestycją, w której ECO-Classic zdecydowała się na użycie preparatów chroniących przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym pochodzenia zewnętrznego, jest powstające w Gdańsku osiedle Wolne Miasto. Wolne Miasto – „mieszkanie z wyobraźnią” -  oznacza więc dziś także mieszkanie wolne od szkodliwego dla zdrowia promieniowania elektromagnetycznego.

 

Czytaj również: Nowe technologie produkowania energii

 


 

Z gamy produktów ekranujących wchodzących w skład ADR® Technology w inwestycji ECO-Classic zastosowany został ADR® Primer Electro Protect. Preparat ten jest w pełni ekologiczny. Nasączone nim materiały i powierzchnie (ściany, posadzki) zyskują właściwość ekranowania pola elektrycznego niskich częstotliwości, dzięki czemu chronią osoby przebywające w pomieszczeniach przed polem elektrycznym pochodzącym od przewodów znajdujących się w ścianach, gniazdek, od pobliskich sieci energetycznych i innych pól elektrycznych docierających z zewnątrz: zarówno pochodzących z przypadkowych źródeł (np. wyładowania atmosferyczne), jak i emitowanych w sposób zamierzony. To naturalny ekran, wykorzystujący zjawisko wody „zamrożonej” w materiałach porowatych. Ekspertyzy potwierdzają sięgającą 90% skuteczność działania tego impregnatu.
Zastosowanie tych rozwiązań będzie więc miało korzystny wpływ na działanie układu odpornościwego, utrzymanie wewnętrznej równowagi i samopoczucie.


Technologia ADR® będąca wynalzkiem polskiego naukowca- dr inż. Stanisława Wosińskiego, zyskła już miedzynarodowe uznianie i renomę. W kwietniu 2011 r. została nagrodzona Złotym Medalem w kategorii „Ochrona Środowiska – Energia” na Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości w Genewie.

 

Czytaj również: Biogaz - ekologiczny i wysokoenergetyczny

 

Nowoczesne mieszkania – już bez elektrosmogu!

W oparciu o kryterium komfortu życia mieszkańców powstają wszystkie inwestycje firmy ECO-Classic. Spotkanie z dr Stanisławem Wosińskim, genialnym naukowcem, którego wynalazki doskonale uzupełniają realizowany przez ECO-Classic trend życia w harmonii z naturą, zaowocowało nawiązaniem bliskiej współpracy. Wspólnym celem stało się stworzenie w mieszkaniach środowiska możliwie wolnego od promieniowania elektromagnetycznego i uczynienia go jak najbardziej naturalnym, a więc komfortowym do życia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych, ale prostych w użyciu produktów wszyscy mieszkańcy najnowszej inwestycji ECO-Classic będą korzystać z ochrony przed szkodliwym wpływem elektrosmogu.


- To nowy, świadomy styl życia oparty na harmonii człowieka z otaczającym go środowiskiem.- tłumaczy Wojciech Fabiński.Oprócz wdrożenia innowacyjnego i pionierskiego na polskim rynku projektu ochrony przeciw elektrosmogowi ECO-Classic stwarza optymalne warunki dla życia w bliskim kontakcie z naturą mieszkańcom swoich inwestycji także na innych, bardziej konwencjonalnych polach. Najnowsze osiedla dewelopera, w których kładzie on nacisk na takie zagospodarowanie przestrzeni, które umożliwi mieszkańcom nieskrępowany, bezpośredni kontakt z przyrodą – Wolne Miasto, Hubertus, Kępa Redłowska - są tego najlepszym przykładem.


- Wychodzimy z założenia, że na charakter i klimat miejsca duży  wpływ, ma odpowiednie otoczenie. Naszym celem jest więc dbałość o zapewnienie mieszkańcom możliwości swobodnego obcowania z przyrodą w ich najbliższym sąsiedztwie. Wszystkie inwestycje projektujemy z myślą o ludziach szukających chwili wytchnienia, o komforcie rodzin, o podnoszeniu jakości i stylu życia – tłumaczy Prezes ECO-Classic.  

Źródło: Yellow PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 80 Grupa: Budowa i re... Warto szukać w sklepach online, tam ceny są przystępniejsze i wybór jest większy. Warto sobie sprawdzić na przykład https://sklep.volpex.pl, obsługa profesjonal...
  • Remonty Warszawa, cennik Liczba postów: 16649 Grupa: Firmy budow... W Warszawie są różne ceny - trzeba po prostu szukać ;)
  • Klimatyzacja w mieszkaniu Liczba postów: 67 Grupa: Budowa i re... Moim zdaniem klimatyzacja w mieszkaniu to teraz żaden luksus. Każdy z nas może sobie na nią pozwolić. Ja w ubiegłym roku zamówiłem klimatyzator typu Split od fi...
  • Odzież robocza najlepsza na upały Liczba postów: 58 Grupa: Budowa i re... W internecie jest dużo różnych sklepów, półbuty robocze Uvex dobrze jest kupować u sprawdzonego dystrybutora. Świetna ochrona - czuć, że producent dbał o jakość...
  • Wynajem maszyn budowlanych Liczba postów: 286 Grupa: Firmy budow... Tak, zdecydowanie kluczowe pytanie czy będzie to usługa jednorazowa czy wielokrotnego użytku. Jeśli to pierwsze to najbardziej opłacalny jest wynajem maszyn bud...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17631 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >