Systemy rynnowe: stalowe narożniki firmy Galeco

Systemy rynnowe: stalowe narożniki firmy Galeco

Stabilność i niezawodność systemu rynnowego zależą przede wszystkim od jakości oraz kompatybilności jego elementów składowych. Czytaj dalej

Narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie 105o-135o, narożnik 110 mm klamrowy oraz narożniki 130 mm z systemem kluczykowym - nowości w ofercie firmy GALECO - sprawiają, że montowanie systemu rynnowego nigdy nie było tak proste, a w połączeniu z pozostałymi elementami systemu rynnowego Galeco STAL są gwarantem efektywnego odprowadzania wody z całej połaci dachowej.

Narożniki stalowe firmy Galeco – narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie 105o-135o, narożnik 110 mm klamrowy oraz narożniki 130 mm z systemem kluczykowym charakteryzują łatwość montażu, zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne oraz wysoka jakość. Tak jak pozostałe elementy systemu rynnowego Galeco STAL wykonane są z najwyższej jakości stali powlekanej i dostępne są w szerokiej gamie barw.  Narożniki klamrowe wewnętrzne i zewnętrzne 90 stopni, 110 mm są oferowane w kolorze grafitowym, czarnym, ceglastym, czekoladowym brązie, ciemnoczerwonym oraz ciemnobrązowym. Narożnik zewnętrzny regulowany w kącie 130 mm oraz narożniki wewnętrzne i zewnetrzne 90 stopni, 130 mm występują  we wszystkich dostępnych w firmie Galeco kolorach stali – czyli w odcieniu ceglastym, ciemnobrązowym, czekoladowym brązie, miedzianym, białym, czarnym, ciemnoczerwonym, grafitowym i ciemnozielonym.

 

Narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie  105o-135o - narożnik do zadań specjalnych
Idealne dopasowanie rynny do bryły budynku to nie lada wzywanie. Dlatego też firma Galeco wprowadza na rynek innowacyjny narożnik zewnętrzny  130 mm, regulowany w kącie 105o-135o. Pozwala on na przejście rynny w prostopadłych kierunkach, nawet przy niestandardowych konstrukcjach. Narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie 105o-135o firmy Galeco wyjściowo składa się z dwóch części (regulowanej i bazowej), przeciętych symetrycznie pod kątem 45˚. Wsunięcie połówki regulowanej w bazową pozawala nam uzyskać kąt od 105˚ do 135˚. Co warte podkreślenia,  narożnik regulowany możemy ręcznie dociąć, dzięki czemu pożądany kąt zwiększy się aż do ponad 165˚. Elementy narożnika regulowanego w kacie firmy Galeco są łączone za pomocą specjalnego kleju uszczelniającego, a także na zakładkę z listkami mocującymi. Z kolei specjalnie zaprojektowane otwory umożliwiają dodatkowe zespolenie listków za pomocą nitów, co pozwala zwiększyć stabilność systemu rynnowego. Szczelności połączenia z rynną gwarantują natomiast uszczelki o szerokości aż 70 mm, w które wyposażone są obie połówki narożnika zewnętrznego  130 mm regulowanego w kącie 105o-135o firmy Galeco. Warto również zaznaczyć, że dodatkowy kluczykowy system montażu bardzo ułatwia prace, a także obniża koszt wykonania całego systemu.

 

Stalowy narożnik 90˚ 130 mm z opatentowanym systemem kluczykowym
Innowacyjny narożnik 90˚ 130 mm, z opatentowanym kluczykowym systemem montażu, to rozwiązanie pozwalające na idealne zespojenie narożnika z rynną , tworzące szczelną powierzchnię, odporną na przecieki. Kluczykowy system dociągania do rynny zastosowany został we wszystkich czterech listkach zaczepowych narożnika. Dodatkowym zabezpieczeniem przed nieszczelnością oraz gwarantem stabilności zespolenia jest uszczelka o szerokości aż 70 mm, ze specjalnie zaprojektowanym profilem przekroju poprzecznego. Narożnik z opatentowanym systemem kluczykowym firmy Galeco mocowany jest bezpośrednio do rynny bez użycia klejów i  łączników, co znacząco wpływa na skrócenie czasu montażu systemu rynnowego.

 

Stalowy narożnik klamrowy wewnętrzny i zewnętrzny Galeco STAL 110
Nowatorskie rozwiązanie klamrowe, zastosowane w narożniku Galeco STAL 110, nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych łączników, co minimalizuje koszt całego systemu rynnowego. Sama rynna zaś w sposób prosty i szybki montowana jest bezpośrednio do narożnika. Zastosowana uszczelka o szerokości 70 mm zwiększa z kolei szczelność systemu. Narożnik klamrowy Galeco STAL 110 jest niezwykle odporny na różnice temperatur, zarysowania i uszkodzenia, co jest zasługą najwyższej jakości materiałów użytych do jego produkcji.

System rynnowy Galeco STAL to układ idealnie dobranych komponentów, które charakteryzują najwyższe paramentry techniczne i nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne. Teraz, dzięki obecności w ofercie nowych narożników - narożnika 130 mm regulowanego w kącie 105o-135o, stalowego narożnika 90˚ 130 mm z opatentowanym systemem kluczykowym oraz stalowego narożnika klamrowego Galeco STAL 110 montaż całego systemu Galeco STAL staje się dziecinnie prosty.

System rynnowy jest nieodłącznym elementem każdego domu. Odpowiednio dobrany podkreśla charakter fasady, chroni ją przed zawilgoceniem i działaniem czynników organicznych. Kompletny system to oprócz elementów podstawowych, czyli rynien i rur spustowych, także szereg elementów dodatkowych, takich jak narożniki, łączniki, odpływy, haki,  kolana, mufy i obejmy. Nowe narożniki firmy Galeco to trwała gwarancja bezawaryjności całego systemu rynnowego – pod każdym kątem.
 

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Geodeta do obsługi budowy Liczba postów: 416 Grupa: Firmy budow... Kogo polecacie?
  • Jak zdobyć maszyny budowlane? Liczba postów: 441 Grupa: Budowa i re... Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy, która oferuję takie działania jak wynajem żurawi to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.dz...
  • Wymiana okien Liczba postów: 139 Grupa: Moja budowa Sama zanim jeszcze zdecyduję się na zakup jakichś konkretnych produktów, staram się możliwie jak najwięcej do wiedzieć na ich temat. Masa cennych informacji na....
  • Dobra ekipa remontowa Liczba postów: 41 Grupa: Firmy budow... Czy korzystaliście z aplikacji Fixly?
  • meble na wymiar Liczba postów: 176 Grupa: Firmy budow... Też się zgadzam z tym, ze meble robione na wymiar są najbardziej funkcjonalne. W moim domu przerabiałem meble z modułów i powiem wam, że nigdy nie dało się do...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >