Szlaban na straży ochrony

Szlaban na straży ochrony

Najnowszy, zaprojektowany od podstaw szlaban, lidera rynku automatyki wjazdowej. Urządzenie, które łączy cechy poprzednich propozycji włoskiej marki, stanowi najbardziej zaawansowaną propozycję w zakresie kontroli dostępu i regulacji ruchu. Czytaj dalej

 

Po pierwsze – trwałość i bezpieczeństwo


Szlaban hydrauliczny B680 to innowacyjne spojrzenie na funkcjonalność i niezawodność mechanizmu hybrydowego. Czterokrotnie dłuższa żywotność i dwukrotnie większa siła, niż w standardowym operatorze elektromechanicznym, zapewniają ponad 2.000.000 pełnych cykli pracy w trybie ciągłym (częstotliwość 100%). B680 powstał z myślą o pracy w warunkach, narażających mechanizm na ciągły kontakt z wilgocią, piaskiem, solą. Zintegrowany enkoder umożliwia całkowite kontrolowanie ramienia w każdej pozycji. Ponadto, zapewnia wysoką dokładność wykrywania obiektów i szybkość odwrócenia ruchu w razie napotkania przeszkody. Jego czułość pozwala nawet na bezpieczne sterowanie dostępem dla ruchu pieszych. Światła LED zamontowane na ramieniu gwarantują doskonałą widoczność urządzenia, nawet w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, zaś te zintegrowane z obudową pełnią funkcję semafora.

 

Czytaj również: Kolorowe napędy do stolarki okiennej i drzwiowej

 

Po drugie – elastyczność i łatwa obsługa


Szlaban B680 zaprojektowano tak, by mógł kontrolować światło przejazdu od 2 m do 8 m, w czasie od 1,5 do 6 sekund. Wszystkie wiatroodporne ramiona o okrągłym lub eliptycznym profilu wyposażone są w gumową listwę odbojową. B680 to także łatwość obsługi przy zastosowaniu wysoce zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dzięki automatycznej konfiguracji i kalibracji nie ma potrzeby ręcznego wyboru parametrów – wystarczy tylko wybrać długość ramienia. Zaawansowany algorytm wykona za nas automatyczną kalibrację ustawień i wybierze najlepszą konfigurację. Centrala sterująca E680 pozwala na integrację szlabanu B680H z kompleksowymi systemami kontroli dostępu. Posiada liczne programowalne wyjścia i wejścia oraz podłączenia GSM, Ethernetu i modułów Wi-Fi. Dwa wbudowane, superczułe detektory pętli indukcyjnych pozwalają obniżyć koszt całej instalacji.

 

Czytaj również: Nowość! Odkurzacz centralny

 

Po trzecie – estetyka i swoboda konfiguracji


Elegancka obudowa pozwala na dostosowanie konstrukcji do indywidualnych potrzeb inwestora. Obudowa zewnętrzna zabezpieczona epoksydową warstwą Zinc 100um jest dostępna w czterech różnych kolorach – czerwonym, niebieskim, jasnoszarym, białym, a także w wersji ze stali nierdzewnej. Jej wymiana lub zdjęcie na potrzeby konserwacji nie przysparza problemu – możliwa jest bowiem bez demontażu całego szlabanu. Ramiona szlabanu zaprojektowano zaś tak, by w każdej chwili móc modyfikować ich długość – aż do 8 metrów.

 

Charakterystyka techniczna


Zasilanie 100 ÷ 240 Vac 50 (60) Hz


Silnik 36 Vdc Bezszczotkowy


Pobór mocy 240 W


Pobór prądu 1,1 A/230 V


Prędkość obrotowa silnika 1.000 ÷ 6.000 RPM


Wydajność pompy 3,2 l/min (max)


Elektroniczne spowalnianie Enkoder


Zakres temperatury pracy -20°C ÷ +55°C


Ciężar 85 kg (65 kg szlaban, 20 kg obudowa)


Typ oleju Olej FAAC HP


Zabezpieczenie Ocynk, obróbka antykorodująca, farba


Stopień ochrony IP44


Rodzaj ramienia Okrągłe lub eliptyczne z oświetleniem i gumową listwą bezpieczeństw

Źródło: toolbox / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >