Kolorowe napędy do stolarki okiennej i drzwiowej

Kolorowe napędy do stolarki okiennej i drzwiowej

Napędy do stolarki okiennej i drzwiowej w dowolnym kolorze, odwzorowującym każdą strukturę powierzchni. W ofercie znalazły się m.in. napędy w kolorze dębu, mahoniu czy złota. Dzięki temu doskonale harmonizują z architekturą i stylistyką każdego wnętrza.

 

Napędy D+H Polska przeznaczone są do sterowania więk­szością typów stolarki okiennej i drzwiowej w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Różnorod­ność kolorów i konsol mocujących, regulowane wymiary oraz dobór długości wysuwu do indywidualnych potrzeb  i specyfiki obiektu, umożliwiają wykorzystanie napę­dów niemal w każdej, nawet najbardziej wymagają­cej przestrzeni.

 

 

Czytaj również: Nowość! Odkurzacz centralny

 

Szeroka paleta dostępnych kolorów powstała w wyniku współpracy z architektami i konserwatorami zabytków, którzy oczekiwali aby zastosowane w oknach i drzwiach siłowniki  były spójne z każdym wnętrzem. Rozwiązania D+H posiadają świadectwa dopuszczenia CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej). Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, odporne na działanie temperatury i niezawodne w eksploatacji.

 

 

Czytaj również: Siłownik elektromechaniczny do ciężkich bram

 

 

Kompleksowy system oddymiania tworzą oprócz napędów - centrala sterująca RZN, przyciski oddymiania RT i optyczne czujki dymu. Centrala RZN to urządzenia zarządzające systemem oddymiania i przewietrzania. System zostaje uruchomiony przy pomocy przycisku oddymiania lub czujki dymu. Podczas pożaru elektryczne napędy okienne lub drzwiowe otwierają otwory oddymiające w fasadach lub dachu budynku. Przez nie, na zewnątrz wydostają się trujące gazy i gorące powietrze. Dzięki temu drogi ewakuacyjne spełniają swoją funkcję.

 

Źródło: dhpolska / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >