Automatyka do bram: systemy automatyki do bram – lampa ostrzegawcza LUCY

Automatyka do bram: systemy automatyki do bram – lampa ostrzegawcza LUCY

Każda znana na rynku firma powinna mieć swoje nieformalne logo – na pierwszy rzut oka rozpoznawalny produkt – ikonę - natychmiast, bez wątpliwości i nierozłącznie kojarzący się z marką.

Nice Polska, lider w automatyce wiodący dla domu, ma również taką ikonę. Jest nią urządzenie pomocnicze – jedno z wielu akcesoriów dodatkowych wykorzystywanych w systemach automatyki bram – lampa ostrzegawcza LUCY. Modernizując swoje wyroby Nice zmienia też kształt lub co najmniej szatę kolorystyczną poszczególnych produktów. Lampa ostrzegawcza LUCY zwycięsko oparła się zakusom dizajnerów i trwa w niezmienionej formie i barwie od początku istnienia firmy.

Jej przepiękny, miękki, płynny, ponadczasowy kształt, rysowany łagodną elipsą i to we wszystkich trzech przekrojach, tworzy niedościgły wzorzec – kanon dla innych projektantów i producentów. Czasem jest tak, że to, co piękne, jest kruche i nietrwałe. Ale nie LUCY. Jej klosz wykonany z udaroodpornego poliwęglanu jest prawdziwie niezniszczalny. Swego czasu Nice wykorzystywała nawet ten fakt w reklamie, demonstrując zdumionym widzom nieudane próby zniszczenia lampy poprzez brutalne ciskanie nią o ziemię.


LUCY – widoczna na ogrodzeniach posesji w całej Polsce, jest znakomitą reklamą automatyki Nice, która obsługuje większość bram wjazdowych, garażowych i przemysłowych w naszym kraju.

Źródło: Nice Polska / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19204 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >