Centralne wentylacje za złotówkę

Centralne wentylacje za złotówkę

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – przygotował dla swoich klientów profesjonalną obsługę z zakresu projektu wentylacji.

 

Od 1 sierpnia właściciele domów o powierzchni do 200 m2, którzy zakupią centrale wentylacyjne renowowanej brytyjskiej firmy Vent Axia – z serii Kinetic lub Kinetic Plus – otrzymają projekt całej instalacji wentylacyjnej za złotówkę. Centrum Klima jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Vent-Axia w Polsce. Centrale Kinetic i Kinetic Plus są przeznaczone do mieszkań i nowych domów jednorodzinnych. Promocyjny projekt przewiduje opracowanie wewnętrznych instalacji sanitarnych:

 

- instalacja wentylacji mechanicznej


- wytyczne dla branży elektrycznej (moce dobranych urządzeń)


- wytyczne dla branży konstrukcji (obciążenia i otworowanie dla przegród budowlanych wynikające z prowadzenia kanałów wentylacyjnych)


- wytyczne dla branży centralnego ogrzewania (określenie mocy grzewczej dla nagrzewnicy powietrza)


- uzgodnienia architektoniczne obejmujące rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych i dobór elementów nawiewnych i wywiewnych


- opis techniczny do instalacji


- przekazanie dokumentacji w 4 egzemplarzach

 

Czytaj również: Instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła - eksperci odpowiadają na najczęściej zadawane pytania

 

„Centrum Klima zawsze dbała o dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalna wentylacja nie jest jeszcze popularna wśród Klientów indywidualnych. Dlatego, aby wyjść naprzeciw potrzebom rynku, postanowiliśmy zaoferować konsumentom kompleksowe rozwiązanie składające się z centrali wentylacyjnej oraz pełnego projektu instalacji. Ponadto, aby ułatwić naszym odbiorcom dostęp do wysokiej jakość wyrobów nawiązujemy współpracę z sieciami handlowymi. Efektem prowadzonych działań jest pojawienie się naszych produktów w sklepach Bricoman. W najbliższym czasie planujemy nawiązanie współpracy z kolejnymi marketami” – mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima SA.

 

 

Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła firmy Vent-Axia to urządzenia najwyższej klasy. Dostępne są one w trzech modelach: Kinetic, Totus oraz MVHR i zapewniają odzysk ciepła na poziomie odpowiednio: 92%, 90% (wymiennik przeciwprądowy) lub 70% (wymiennik krzyżowy). Rozwiązania zastosowane w centralach wentylacyjnych firmy Vent-Axia umożliwiają automatyczną regulację pracy urządzenia, dzięki czemu zużycie energii – w porównaniu do standardowych central – jest niższe nawet o 25%. Wyjątkowa trwałość, ograniczenie zużycia energii i emisji CO2 sprawiają, że urządzenia spełniają wszystkie standardy Unii Europejskiej.

Źródło: Genesis PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17888 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >