Drzwi z przeszkleniami – wybierz odpowiednie do swojego domu

Drzwi z przeszkleniami – wybierz odpowiednie do swojego domu

Pionowe, bądź poziome, zdobione skromnie lub bogato, o geometrycznych kształtach i oryginalnych wzorach - przeszklenia w skrzydłach drzwiowych są ciekawym elementem dekoracyjnym całego pomieszczenia. Czytaj dalej

Ich kształt i wielkość świadczy również o tym, co się za danymi drzwiami kryje. Bogata oferta skrzydeł drzwiowych z przeszkleniami marki Classen, dostępnych w salonach RuckZuck, pozwoli na kompletne wyposażenie domu lub mieszkania zgodnie z aranżacją wnętrz oraz naszymi potrzebami.

Wybierając drzwi coraz częściej decydujemy się na te z przeszkleniami. Ich zróżnicowane wzornictwo pozwala na wkomponowanie skrzydła drzwiowego w aranżację każdego pomieszczenia, również w zależności od jego przeznaczenia. We wnętrzach, w których chcemy zachować prywatność możemy zamontować skrzydła drzwiowe z jednym, mniejszym bądź większym matowym szkleniem. W pokojach reprezentacyjnych zyskamy więcej światła wybierając drzwi z większymi transparentnymi przeszkleniami.


 

Idealnie dopasowane
Łazienka i sypialnia to pomieszczenia, za drzwiami których odpoczywamy i dbamy o nasze ciało. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy wybierać do nich tylko pełne skrzydła drzwiowe. W salonach firmy RuckZuck znajdziemy efektowne drzwi z przeszkleniami, które ozdobią nasze wnętrza chroniąc jednocześnie to, co chcemy za zamkniętym skrzydłem drzwiowym ukryć. W tego typu pomieszczeniach doskonale sprawdzą się np. niewielkie geometryczne kształty szkleń w drzwiach Ariadna HR lub oryginalna asymetryczna kompozycja w modelu Adonis.

Przestrzenie otwarte, takie jak salon, jadalnia czy kuchnia, gdzie zapraszamy gości i spędzamy popołudnia z rodziną, czytamy książkę lub gazetę, potrzebują przede wszystkim dużej ilości światła. Montując w nich skrzydła drzwiowe z dużymi, prostokątnymi przeszkleniami, np. Malaga HR lub Demeter, powiększymy optycznie wnętrze. Ponadto szklenia w tych modelach sprawiają, że drzwi są „lekkie”.

- Dzięki nowym wzorom szyb ułożonym w ciekawe kompozycje nie musimy rezygnować ze skrzydeł drzwiowych zdobionych przeszkleniami w pomieszczeniach, takich jak łazienka, czy sypialnia. Model drzwi z właściwie dobranym szkleniem będzie eleganckim akcentem, a przy tym zapewni nam odpowiedni poziom prywatności - mówi Piotr Trzaskalik, Product Manager w firmie Classen-Pol.

 

Doskonale skomponowane
Drzwi marki Classen, dostępne w punktach handlowych RuckZuck, są nie tylko funkcjonalne, ale także niezwykle eleganckie. W asortymencie znajdziemy modele idealnie pasujące do wnętrz urządzonych zarówno w nowoczesnym, jak i w klasycznym stylu. Skrzydła drzwiowe Asteria, Tetyda, czy Nefele za sprawą ciekawych dekorów oraz oryginalnych przeszkleń będą uzupełnieniem salonu utrzymanego w modernistycznej aranżacji. Małe, prostokątne bądź wąskie szybki ułożone w pionie lub w poziomie idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznym stylu. Asymetryczne kompozycje będą natomiast ozdobą dużych przestrzeni. Osoby poszukujące nietypowych rozwiązań znajdą je również w modelach z kolekcji Andromeda, w których istnieje możliwość wyboru drzwi ze szkłem transparentnym-grafitowym lub satynowanym z aplikacją w poziome linie lub kwadraty. Ułatwi to dopasowanie odpowiedniego skrzydła drzwiowego do poszczególnych pomieszczeń oraz montaż modeli z tej samej kolekcji zarówno w pokoju dziennym, jak i w sypialni czy łazience.

 

Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą wybrać drzwi Dalila, New Line, Demeter i Latona HR. Klasyczne modele o geometrycznych przeszkleniach skomponują się z drewnianymi podłogami, ramami okien i pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza, jak np. meble.

Wykwalifikowany personel salonów RuckZuck pomoże nam wybrać najbardziej odpowiednie skrzydła drzwiowe oraz wskaże najlepszą ekipę montażową. Ponadto sieć gwarantuje transport zakupionych materiałów.

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18793 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 81

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >