Farby do elewacji - opis produktów

Farby do elewacji - opis produktów

Niezwykle żywe i wyraziste kolory elewacji potrafią działać kojąco przyciągać wzrok, a nawet pobudzać zmysły twierdzą autorzy najnowszego programu kolorystycznego ArtLine. Czytaj dalej

Program produktów ArtLine powstał specjalnie z myślą o stworzeniu palety kolorów o intensywnych odcieniach.

W skład jego wchodzą podkład, tynk strukturalny i farba elewacyjna.
Te 30 inspirujących i nasyconych odcieni: ciepłej żółci, soczystej pomarańczy, gorącej czerwieni, chłodnego błękitu i ekspresyjnej zieleni stanowi doskonałe uzupełnienie 200 kolorów Baumit colours of more emotion.

Kolowy ArtLine inspirują do nieograniczonego kształtowania elewacji, głównie poprzez wyeksponowanie detali. W wybranych kolorach możliwe jest krycie nawet całych powierzchni ścian.

 

 

ArtLine farba dekoracyjna

Jest gotową do użycia farbą, przeznaczoną do dekoracyjnego wykończenia elewacji, a także ścian wewnętrznych. W jej skład wchodzą: organiczne środki wiążące, mineralne wypełniacze, pigmenty, domieszki. Farba dostępna jest w 30 intensywnych odcieniach kolorystycznych.

 

 

 

ArtLine tynk dekoracyjny

Jest gotową do użycia barwioną masą tynkarską do wypraw dekoracyjnych. W jej skład wchodzą: organiczne środki wiążące, mineralne wypełniacze, domieszki silikatowe, pigmenty. Przeznaczony jest do dekoracyjnego wykończenia elewacji a także ścian wewnętrznych. Tynk dostępny jest w strukturze drapanej (baranka) w uziarnieniu 1,5mm, 2mm oraz 3mm.

 

 

Podkład uniwersalny

Jest gotowym do użycia podkładem o szerokim zastosowaniu. Służy jako środek wyrównujący chłonność podłoża i poprawiający przyczepność
cienkowarstwowych tynków strukturalnych. Umożliwia uzyskanie równomiernej barwy pokrycia zewnętrznego oraz polepsza właściwości hydrofobowe podłoża.

 

Podkład wypełniający rysy

Jest gotowym do użycia podkładem gruntującym, wzmocnionym włóknami. Pokrywa i wypełnia rysy do 0,5mm. Przeznaczony jest do stosowania na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych.

Źródło: budnet.pl
Autor: iN PLUS Public Relations/budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18327 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 85

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >