Funkcjonalny element centralnego odkurzacza

Funkcjonalny element centralnego odkurzacza

System centralnego odkurzania to nie tylko skuteczna, cicha i ułatwiająca sprzątanie alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza.

 

To także bardzo przydatne akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort użytkowania. Obok szufelek automatycznych czy zamykanych na klucz gniazd ssących, w ofercie firmy UST-M znaleźć możemy także zestaw sprzątający z praktycznym organizerem.


Zestaw sprzątający Vacu USM stanowi idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na utrzymaniu ładu pośród akcesoriów. Dzięki niemu nie będzie potrzeby wygospodarowania oddzielnej szafki na ruchome elementy centralnego odkurzacza.

 

 

 

 

 

Czytaj również: Młot udarowo-obrotowy

 

 


Dla zwolenników praktycznych rozwiązań

 


Wskład zestawu sprzątającego Vacu USM wchodzi wąż ssący o długości 9 metrów z przełącznikiem on/off na rączce, rura teleskopowa, ssawki oraz organizer. Ostatni z wymienionych elementów to rodzaj funkcjonalnego wieszaka, na którym umieścić można wszystkie elementy zestawu sprzątającego. Wyposażony został dodatkowo w uchwyty na rurę teleskopową, co ułatwi utrzymanie porządku pośród akcesoriów.

Czytaj również: Jak zdobyć maszyny budowlane?


 
Dzięki wężowi o optymalnej, 9-metrowej długości, w trakcie sprzątania uda nam się dotrzeć do nawet najdalszych zakamarków wszystkich pomieszczeń. Dużym ułatwieniem jest także obrotowa rękojeść, dzięki której bez problemu wykonamy drobne manewry, kiedy będziemy chcieli oczyścić z kurzu np. okolice kaloryfera czy inne trudnodostępne miejsce. Przełącznik on/off na rękojeści węża umożliwi z kolei uruchomienie i zatrzymanie pracy systemu w dogodnym dla nas momencie. Kiedy będziemy chcieli przerwać na chwile sprzątanie, nie będziemy musieli odłączać węża od gniazda – wystarczy, że naciśniemy stosowny przycisk. Kolejną zaletą znajdującego się w zestawie węża jest opcja regulacji siły ssania, dzięki której sami decydujemy, z jaką mocą ma pracować system. Podczas odkurzania mocno zabrudzonych przestrzeni, np. pomiędzy szafkami w kuchni, możemy ustawić siłę maksymalną. Do odkurzenia delikatnego zestawu wypoczynkowego w salonie wystarczy nam z kolei siła minimalna.
Zestaw wyposażony został ponadto w komplet funkcjonalnych ssawek, które umożliwią nam odkurzenie powierzchni o zróżnicowanej fakturze, a także dotarcie do przestrzeni z utrudnionym dostępem.

Źródło: strefa-pr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18532 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 3978

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >