MODERNistyczny akcent – nowa kolekcja drzwi firmy Stolbud Włoszczowa

MODERNistyczny akcent – nowa kolekcja drzwi firmy Stolbud Włoszczowa

Nowa kolekcja drzwi MODERN wzbogaciła ofertę firmy Stolbud Włoszczowa. Z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim miłośnikom wnętrz urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami.

 Pięć kolorów wykończenia i modne przeszklenia pozwolą podkreślić charakter każdego stylowego pomieszczenia.

 Drzwi wewnętrzne to nieodłączny element każdego projektu wnętrza mieszkania czy domu. Ważne by pasowały do stylu pomieszczenia. Aranżacja przestrzeni mieszkalnej o modernistycznym charakterze wymaga odpowiedniego wykończenia. Zastosowanie przy takim wnętrzu modelu drzwi o tradycyjnej formie może wprowadzić niepożądany kontrast. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na drzwi do nowoczesnych pomieszczeń powstała najnowsza kolekcja drzwi MODERN firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl).

 

 

Modny design i wysoka jakość
Niepowtarzalne wzornictwo czyni nowy produkt firmy Stolbud Włoszczowa  atrakcyjnym produktem na rynku drzwi wewnętrznych. Nowoczesne wnętrze, zwykle urządzone w oparciu o geometryczne kształty, w duchu surowości i prostoty, domaga się odpowiedniego wykończenia. Forma i kształt drzwi z kolekcji MODERN zostały dostosowane właśnie do takich pomieszczeń.  
Decydując się na drzwi z najnowszej kolekcji możemy wybrać jeden z pięciu kolorów drewna: akacja, wiśnia, ciemny orzech, limba i jasny dąb Stolarkę drzwiową z kolekcji MODERN firmy Stolbud Włoszczowa dopasujemy do wnętrza nie tylko kolorystycznie. Są one dostępne w szerokości: 60 cm, 70 cm, 80 cm i 90 cm przy wysokości 2030 mm. Ponadto drzwi mogą zostać wykonane w wersji jednodzielnej, dwudzielnej lub przesuwnej, co daje dodatkowe możliwości aranżacji nowoczesnego wnętrza.

 

Modele drzwi wewnętrznych  z kolekcji MODERN dostępne są z dwoma rodzajami przeszkleń (Caldera i Vaso)  z kilkoma wariantami ich ułożenia. Stwarza to szerokie możliwości w kwestii zaplanowania dopływu światła do danego pomieszczenia. Wysoka jakość wykonania produktów firmy włoszczowskiego producenta daje gwarancję długiego użytkowania drzwi.

Kolekcja MODERN to propozycja unikalnego, modernistycznego wzornictwa połączonego z najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu drzwi z tej kolekcji nadadzą charakter każdemu nowoczesnemu wnętrzu.

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18331 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 60

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >