Nowe rozwiązania w stolarce drzwiowej

Nowe rozwiązania w stolarce drzwiowej

Najnowsza kolekcja Asteria to osiem wyjątkowych modeli drzwi bezprzylgowych, które w połączeniu z nową ościeżnicą Avangarde tworzą komplet. Ta innowacyjna, wśród drzwi wewnętrznych drewnopochodnych, propozycja marki Classen wyróżnia się wysoką jakością i oryginalnym wzornictwem. Czytaj dalej


Nowa kolekcja bezprzylgowych skrzydeł drzwiowych Asteria marki Classen to przełom w stolarce drzwiowej. Po raz pierwszy rozwiązania, występujące dotąd w drzwiach drewnianych zastosowane zostały również w modelach drewnopochodnych. A wszystko utrzymane w eleganckim stylu.

Nowość absolutna
Bezprzylgowe drzwi Asteria marki Classen, w pełni „licujące się” i dopasowujące się do ościeżnicy, idealnie wkomponują się w nowoczesną aranżację wnętrza, dodając mu przy tym nieprzeciętnego charakteru.

Nowa kolekcja Asteria to osiem modeli skrzydeł drzwiowych w trzech dekorach: akacja, zebrano i makassar. To co szczególnie wyróżnia je na tle innych drzwi to, innowacyjne w drzwiach drewnopochodnych, rozwiązania wzornicze. Model pierwszy to drzwi pełne, cztery kolejne rodzaje skrzydeł drzwiowych ozdobione są paskami aluminiowymi o szerokości 8 mm. Trzy modele wyróżniają się natomiast grafitowymi szybami hartowanymi o grubości 4 mm, pomiędzy którymi znajduje się czarna ramka dystansowa o szerokości 31 mm. Co ważne zarówno listwy aluminiowe, jak i przeszklenia, zlicowane zostały z powierzchnią skrzydła drzwiowego, tworząc jedną całość, niczym monolit dając poczucie stylu i piękna.  

W trosce o szczegóły – ościeżnica bezprzylgowa Avangarde
Skrzydła drzwiowe z kolekcji Asteria będą stanowiły komplet z ościeżnicą bezprzylgową Avangarde - nowość w asortymencie marki Classen. Ościeżnica wykonana jest z MDF-u oklejonego laminatem Classen CPL w dekorach odpowiadających dekorom drzwi Asteria. W ofercie znalazły się także tuleje wentylacyjne o średnicy 40 mm z nadrukiem imitującym okleinę danego skrzydła drzwiowego. To jednak nie wszystko. Drzwi z kolekcji Asteria wzbogacone zostały o  zamek magnetyczny zlicowany z boczną powierzchnią drzwi oraz chowane (w elementach bocznych ościeżnicy i ramiaku) zawiasy do modeli bezprzylgowych, z możliwością regulacji w aż 3 płaszczyznach. Dzięki temu dokładne wyregulowanie położenia drzwi względem ościeżnicy jest niezwykle proste.

Drzwi bezprzylgowe Asteria zbudowane są z ramiaka z drewna iglastego, pokrytego dwustronnie płytą drewnopochodną okleinowaną. Laminaty „Classen CPL” charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na zarysowania i ścieranie. Przeszklenia w drzwiach Asteria dostępne są w dwóch wariantach: szyby transparentne-grafitowe z nadrukowanym rastrem oraz nieprzezroczyste szkło grafitowe, satynowane z rastrem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.classen.pl
Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18069 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 661

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >