Nowe systemy przeładunkowe

Nowe systemy przeładunkowe

W ofercie firmy WIŚNIOWSKI, producenta bram, drzwi i ogrodzeń pojawiły się nowe rozwiązania z zakresu techniki przeładunku.

 

Systemy przeładunkowe stanowią ważny element infrastruktury centrów logistycznych i magazynowych. Wpływają one na usprawnienie działania pracy  zaplecza, w którym realizowany jest proces przeładunku towarów. Wynika to z wymagań i przepisów, które mają na celu zapewnienie pracownikom bezpieczną i jak najmniej uciążliwą pracę, a także ochronę samego obiektu oraz towarów.

 

Kompletne stanowisko oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI spełnia wszystkie normy dotyczące zarówno bezpieczeństwa, jak i eksploatacji. Zostały one zaprojektowane również z myślą o designie. Charakteryzują się wysoką estetyką, co podnosi walory całego obiektu.Nowy system przeładunkowy WIŚNIOWSKI to: bramy, pomosty, uszczelnienia oraz wyposażenie dodatkowe w postaci naprowadzaczy i odbojników. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie.

 

 

Bramy

Stalowe bramy segmentowe MakroPro to gwarancja najwyższej jakości i niezawodnego działania. Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane jest z segmentów o grubości 40 mm.

 

Czytaj również: Automatyczna brama garażowa


Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, segment aluminiowy przeszklony, panel aluminiowy przeszklony VISUAL. W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów. To jednocześnie najbogatsza oferta wzorów i kolorów w segmencie bram o przeznaczeniu przemysłowym.

 

Pomosty

W zależności od wymagań obiektu WIŚNIOWSKI oferuje dwa typy pomostów: z klapą z opuszczanym językiem oraz z językiem wysuwanym teleskopowo. Pomosty te idealnie pełnią swoją funkcję niwelowania poziomu między miejscem rozładunku a skrzynią przeładunkową samochodu dostawczego, bez względu na gabaryty samochodu.

 

 

- PowerRamp 232 – elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z klapą z opuszczanym językiem. Zaletą PowerRamp 232 M jest unikalne rozwiązanie w postaci centralnie umieszczonego siłownika. Dzięki temu rampa może podążać za przechyłami pojazdu do 10% szerokości platformy, co pozwala jej idealnie dopasowywać się do poziomu samochodu dostawczego.

 

- PowerRamp 233 NG - elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z klapą wysuwaną do przodu (teleskopowo). Podobnie jak w przypadku rampy z opuszczaną klapą PowerRamp 233 NG posiada centralnie zamieszczony napęd, co pozwala rampie elastycznie dostosować się do ruchomego podłoża.

 

Dodatkowo wysuwana klapa daje możliwość przeładunku towarów poniżej poziomu rampy, co daje większe możliwości obsługi różnych rodzajów samochodów dostawczych.

 

Czytaj również: Automatyka wejść i wjazdów


Kołnierze uszczelniające

Kołnierze uszczelniające oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI to doskonałe rozwiązania cechujące się trwałością i dobrymi właściwościami użytkowymi. Pozwalają one ograniczyć zużycie energii oraz zapewniają zabezpieczenie dla przeładowywanych towarów a także zwiększają komfort pracy personelu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów charakteryzują się dużą odpornością na promieniowanie UV, a także wysokie i niskie temperatury. Trwale zachowują estetyczny wygląd, a poszczególne elementy
nie odkształcają się.

 

 

Naprowadzacze i odbojniki

Bezpieczne i precyzyjne dokowanie pojazdu ciężarowego w miejscu jest zapewniony dzięki naprowadzaczom kół oraz odbojników, które stanowią zabezpieczenie zarówno dla samochodu, jak i stacji przeładunkowej. Wszystkie elementy systemów przeładunkowych dostępne w sieci sprzedaży w całym kraju.

 

Źródło: RedPen / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Równe i gładkie ściany Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Szanowny Panie, najlepiej kierować się tu zaleceniami producenta gładzi. Generalnie pomiędzy aplikacją kolejnych warstw gładzi nie ma konieczności gruntowania.....
  • Przytulny, nowoczesny dom Liczba postów: 57 Grupa: Budowa i re... Szanowny Panie, Rekomenduję wybór białej farby Śnieżki Eko Plus, która jest odporna na szorowanie na mokro, promieniowanie UV, utratę koloru i żółknięcie. Można...
  • Zagospodarowanie przestrzeni Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... My z kolei dużo jeździmy na rowerach, więc zakupiłem stojak na rowery z tego sklepu https://www.lawkaogrodowa.pl/stojaki-row erowe. to doskonałe rozwiązanie dla....
  • Budownictwo Drogowe Jarpol S. A. Liczba postów: 7 Grupa: Firmy budow... Ustawienie znaków nakazu w odpowiednich miejscach może skutecznie przyczynić się do zarządzania przepływem ruchu i zmniejszenia ryzyka wypadków. Strona https://...
  • remont maszyn przemysłowych Liczba postów: 7 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniego podajnika jest kluczowy dla efektywności procesów przemysłowych, a ten artykuł https://www.terazkrosno.pl/biznes-i-fina nse/20180-rodzaje-pod...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >