Nowoczesne dachy solarne - rozwiązanie bezobsługowe

Nowoczesne dachy solarne - rozwiązanie bezobsługowe

Przez setki lat dach pełnił głównie funkcję ochronną, w warstwie wizualnej odpowiadał zaś na aktualnie panujące trendy architektoniczne. W obecnych czasach potrzebne są innowacyjne rozwiązania, uwzględniające poszanowanie środowiska naturalnego oraz aspekt ekonomiczny. Odpowiedź na te potrzeby stanowią integrujące funkcję fotowoltaiczną z funkcją pokrycia właściwego dachy solarne. Czytaj dalej

 


Dach, który chroni budynek przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych: śniegiem, deszczem, wiatrem, promieniowaniem słonecznym, to absolutna podstawa. Gwarantujące bezpieczeństwo pokrycie dachowe musi być jednak uzupełnione o dodatkowe atuty.


Nowoczesne dachy solarne - rozwiązanie bezobsługoweDachy fotowoltaiczne MyRoof

Czytaj również: Co to są dachy modułowe - czy warto tak wykończyć dach?

 

Nowatorski dach solarny MyRoof to rozwiązanie na obecne czasy, zapewniające niezależność energetyczną dla właściciela budynku, na którym dach MyRoof jest zainstalowany. Dodatkowo, innowacyjne rozwiązanie jest całkowicie bezobsługowe. Produkcja prądu odbywa się bez ingerencji człowieka. Tym, na co także warto zwrócić uwagę, jest aspekt rentowności. Niższe rachunki za prąd oraz możliwość planowania i kontrolowania budżetu domowego, są zwłaszcza dzisiaj - nie do przecenienia.

 

Nowoczesne dachy solarne - rozwiązanie bezobsługoweDachy fotowoltaiczne MyRoof

Czytaj również: Trwały i zadbany dach przez lata, dzięki tym kilku zabiegom pielęgnacyjnym

 

Dachy fotowoltaiczne MyRoof to piękno samo w sobie. Wszystkich estetów na pewno przekona ponadczasowy design efektownej tafli, pozbawionej aluminiowych ramek i widocznych ścieżek. Wysokiej klasy wzornictwo w połączeniu z nowoczesną technologią robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających właścicielach budynków.

 

Dachy fotowoltaiczne MyRoof  dostępne są sieci hurtowni 4D Grupa.

Źródło: Touch.PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18171 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 42

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >