Segmentowa brama garażowa w odcieniu ciemnego dębu

Segmentowa brama garażowa w odcieniu ciemnego dębu

Firma Normstahl wprowadziła do bogatej palety kolorystycznej bram g60 odcień ciemnego dębu. Jest to klasyczny kolor nie tylko pasujący do niemal każdej elewacji czy stolarki okiennej, ale przede wszystkim kojarzący się ze spokojem i szlachetnością.

Ciemny dąb to idealne uzupełnienie stolarki w odcieniu orzecha – obie barwy są niemal identyczne, dzięki czemu unikamy rozdźwięku kolorystycznego pomiędzy bramą garażową a drzwiami czy oknami.

 

Nowy dekor strukturą przypomina naturalne drewno. Jest jednak pozbawiony jego wad – dzięki czemu brama g60 nie musi być malowana czy lakierowana, a także łatwo ją utrzymać w czystości.

 

Barwa ciemnego dębu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających, roztaczając atmosferę rodzinnego ciepła i harmonii. Klasyka bramy garażowej g60 w nowym odcieniu ciemnego dębu sprawi, że będzie ona doskonale współgrać zarówno z tradycyjnym, jak i nowoczesnym wyglądem domu.

 


Łupek grafitowynowym dekorem bram garażowych

 

Brama garażowa g60 – bezpieczeństwo, izolacja i niezawodność 

Firma Normstahl tworząc pokrycie bramy sekcyjnej górnej g60 w odcieniu ciemnego dębu, gwarantuje nie tylko elegancję i wysoką jakość wykończenia powierzchni, lecz również bezpieczeństwo i komfort użytkowania bramy g60. Co czyni bramy g60 tak niezwykłymi? Przede wszystkim bezpieczeństwo, dobra izolacyjność cieplna oraz niezawodność i prostota zastosowanych rozwiązań technologicznych. Bramy g60 posiadają w pełni bezpieczny, innowacyjny system konstrukcji sprężyn w pakietach i zamkniętych prowadnic, który chroni przed zagrożeniem przytrzaśnięcia (np. palców). Dodatkową opcją wyposażenia jest zaawansowany technologicznie czujnik optyczny, który sprawia, że brama cofnie się za każdym razem, gdy tylko napotka najmniejszy opór na swojej drodze. Dlatego też użytkownik bramy g60 firmy Normstahl nie musi się obawiać nawet o bezpieczeństwo przebywających w garażu dzieci.


Metalowe motywy zdobnicze bram garażowych

 

W dobie popularnych rozwiązań energooszczędnych w budownictwie domów, bramy g60 zapewniają najlepszą izolacyjność, przyczyniając się tym samym do redukcji kosztów energii. Zwiększona grubość paneli, wynosząca 42 mm oraz wysoka jakość użytych materiałów zapewniają współczynnik przenikania ciepła (U) na poziomie 1,00 W / (m² • K), gwarantując termiczny komfort. Przed czynnikami atmosferycznymi chroni nas również uszczelka przypodłogowa, która dodatkowo dzięki wbudowanej funkcji wentylacji umożliwia swobodną i naturalną cyrkulację świeżego powietrza.

 

Kolejnym atutem bram g60 jest zastosowanie niezawodnego napędu Normstahl Ultra S lub Ultra Excellent, dzięki któremu użytkownik steruje bramą przy pomocy eleganckiego mini – pilota, siedząc wygodnie w samochodzie. Nawet przy braku prądu system awaryjnego wysprzęglania firmy Normstahl pozwoli na dostanie się do wnętrza garażu za pomocą użycia intuicyjnej klamki zewnętrznej, którą lekko otworzymy bramę. Dodatkowo innowacyjna współpraca automatu z zamkiem ryglującym sprawia, że brama po zamknięciu jest zaryglowana, a przed otwarciem bramy automat sam ją odryglowuje.

 

Inteligentne techniki bramowe i przeładunkowe oszczędzające energię

 

Ciemny dąb to drugi z dekorów w odcieniu dębu w ofercie firmy Normstahl. Poprzedni – złoty dąb – już od roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Zarówno odcień ciemnego jak i złotego dębu jest oferowany w trzech modelach bram g60: Line, Trend i Style.

 

Brama g60 w harmonijnym odcieniu ciemnego dębu, podobnie jak pozostałe bramy g60, posiada 10-letnią gwarancję.

Źródło: budnet.pl
Autor: GutPR/ bdunet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Konstrukcje stalowe w Polsce Liczba postów: 362 Grupa: Budowa i re... Jeśli chodzi o konstrukcje typowo przemysłowe to mogę polecić firmę Vitworker z Bydgoszczy Producent Konstrukcji Stalowych. Trzymają jakość przy naprawdę wymaga...
  • Pellet czy ekogroszek Liczba postów: 18 Grupa: Budowa i re... Jeżeli poszukujesz solidnego źródła ekogroszku w hurcie, warto zainteresować się ofertą https://rastar2.pl/oferta/hurtowa-sprzed az-ekogroszku. Ich ekogroszek ch...
  • magazyn Liczba postów: 534 Grupa: Firmy budow... Berberis powinno zrobić dużą różnicę. Masa funkcji, ciekawe rozwiązania, powinna nadejść mocna poprawa. A co dokładnie? To zależy od was. Musicie regularnie wpr...
  • Remont mieszkania Liczba postów: 62 Grupa: Firmy budow... Remont mieszkania to przedsięwzięcie, które może przynieść wiele korzyści, ale jednocześnie wymaga starannego planowania i przygotowania. Przede wszystkim należ...
  • Budowa domu Liczba postów: 58 Grupa: Firmy budow... Jeżeli budujesz dom to warto inwestować w nowoczesne rozwiązania tym bardziej że wymagają tego nowe przepisy. Jeżeli szukasz pomp ciepła to wybierz produkt mark...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19219 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >