Dobra akustyka w parze z oryginalnym wykończeniem wnętrz

Dobra akustyka w parze z oryginalnym wykończeniem wnętrz

Zapewnienie odpowiedniej akustyki pomieszczenia nie musi odbywać się kosztem jego wystroju.

 

Dźwiękochłonne panele ścienne Ecophon Akusto Wall, będące uzupełnieniem sufitu akustycznego, mogą być wykończone dowolnie wybranym wzorem, dzięki czemu nie tylko zapewniają odpowiednią akustykę pomieszczenia, ale także są integralnym elementem jego wystroju.


Panele ścienne Ecophon Akusto Wall dostępne są w 25 wariantach kolorystycznych, z trzema opcjami wykończenia powierzchni do wyboru. Ponadto, istnieje możliwość nadruku własnego niepowtarzalnego wzoru, dzięki któremu panel uzyska własny, oryginalny charakter. 

 

 

Czytaj również: Sprawdź poziom hałasu w nowym mieszkaniu


Odpowiednia akustyka pomieszczenia wywiera bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie i codzienne funkcjonowanie. Przebywanie w zamkniętych, głośnych pomieszczeniach zwiększa poziom stresu, obniża koncentrację i jakość wykonywanych zadań, sprawia także, że szybciej się męczymy i trudno nam dobrze wypocząć. Dlatego tak ważne jest, by w pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu, panowały odpowiednie warunki akustyczne. Rozwiązaniem, które znacząco wpływa na poprawę akustyki, jest montaż paneli ściennych, które są w stanie pochłaniać nawet 95% docierających do nich dźwięków. 


Panele Akusto Wall wykonane są z najwyższej jakości materiałów i z zastosowaniem najnowszych technologii, opracowanych przez ekspertów Ecophon. Do produkcji paneli wykorzystywana jest wełna szklana trzeciej generacji, która w 70% składa się ze szkła pozyskanego z recyklingu. Dzięki temu panele Ecophon Akusto Wall nie tylko zapewniają odpowiednią akustykę pomieszczeń, ale są także przyjazne dla środowiska.

 

 

Czytaj również: Cisza pod kontrolą

 
Ecophon wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, połączył niepowtarzalny design i przyjazne dla środowiska rozwiązania, a co najważniejsze, stworzył najprostszy sposób na poprawę warunków akustycznych, które w znacznym stopniu zwiększają komfort funkcjonowania.


Więcej informacji na temat odpowiedniej akustyki w pomieszczeniach znajduje się na stronie Ecophon: http://www.ecophon.com/pl/
Oferta paneli akustycznych Akusto Wall Ecophon jest dostępna pod adresem:  http://www.ecophon.com/pl/products/Systemy--cienne/Akusto/

 

 

Źródło: unitedpr / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16008 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >