Nowy sposób na wilgoć w mieszkaniu

Nowy sposób na wilgoć w mieszkaniu

Nadmierna wilgoć panująca w domu to problem wielu jego posiadaczy. Tworzy ona idealne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów, sprzyja powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz łuszczeniu się farby ze ścian i parowaniu okien. Skutecznym rozwiązaniem w walce z tym zjawiskiem jest, dostępny od niedawna na polskim rynku, pochłaniacz wilgoci. Czytaj dalej

 

Aerodynamiczne urządzenie posiada unikalny 360° tunel powietrzny pozwalający na łatwy przepływ powietrza wokół wkładu z ultra-aktywnych kryształków soli. Dodatkowo specjalny kształt tabletki z rowkami i centralnym otworem zapewnia dużą powierzchnię kontaktu substancji aktywnej z powietrzem, dzięki czemu wydajnie i szybko redukuje nadmiar wilgoci w powietrzu do optymalnego poziomu 50-60%. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii wkładów Metylan STOP WILGOCI AERO 360° pochłaniając wilgoć eliminuje przykre zapachy i pozostawia neutralny (przy zastosowaniu tabletek AERO 360° 2w1) lub lawendowy aromat (AERO 360° 3w1), uwalniany przez cały czas działania tabletki. Zebrana z powietrza wilgoć zamieniana jest w płynny roztwór soli, który następnie zbiera się w zbiorniku. Napełniony w ten sposób pojemnik z łatwością opróżnimy. Pochłaniacz AERO 360° został również pozytywnie oceniony przez alergików (francuski certyfikat AFPRAL), gdyż skutecznie redukuje występowanie popularnych alergenów (kurz, grzyby, pleśnie) w pomieszczeniach wilgotnych oraz nieodpowiednio wentylowanych.

 

Czytaj również: Izolacje przeciwwilgociowe

 

Metylan STOP WILGOCI AERO 360° można stosować we wszystkich pomieszczeniach w domu - łazience, kuchni, sypialni, salonie, garażu czy piwnicy. Z powodzeniem możemy go również wykorzystać w warsztacie, a nawet zabrać ze sobą w podróż – do przyczepy kempingowej czy łodzi. Pochłaniacz nie wymaga zasilania elektrycznego czy wymiany baterii.

 

Czytaj również: Jak chronić łazienkę przed wilgocią

 


 

Pochłaniacz wilgoci Metylan STOP WILGOCI AERO 360° 450g działa z wymiennymi tabletkami AERO 360° 2w1 lub AERO 360° 3w1. Jedna tabletka AERO 360° 2w1 450g lub AERO 360° 3w1 450g wystarcza na około 3 miesiące użytkowania w pomieszczeniach o powierzchni do 50m³ (20m²) – w zależności od wilgotności powietrza, temperatury pomieszczenia oraz ustawienia intensywności działania regulatorem min-max.

Źródło: Core PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17334 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >