Ogrzewanie w domu: grzejniki aluminiowe Grupy Armatura

Ogrzewanie w domu: grzejniki aluminiowe Grupy Armatura

Ogień towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Przyjemne ciepło przez niego wytwarzane od zawsze przyciągało ludzi. W mitologii greckiej ogniskiem domowym opiekowała się bogini Hestia. I choć dziś nadal umieszcza się kominki w domach, ciepło przez nie wytwarzane nie jest wystarczające. Odpowiednią temperaturę w mieszkaniu lub domu zapewni system grzejników aluminiowych Grupy Armatura. Czytaj dalej

O tym jak przyjemnie w mroźny dzień patrzeć przez okno na padający śnieg z ciepłego pokoju, wie każdy z nas. Klimat w Polsce nie należy do najłagodniejszych, więc dogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych jest koniecznością. Warto by system ocieplenia był w pełni funkcjonalny, abyśmy mogli cieszyć się domowym ciepłem bez obaw.

Podstawową zaletą grzejników aluminiowych Grupy Armatura jest ich bardzo dobre przewodnictwo ciepła. Stanowią one doskonałą alternatywę wobec stosowanych dawniej grzejników żeliwnych, ze względu na znacznie mniejszą wagę. Ponadto nie bez znaczenia dla domowego budżetu jest ekonomiczność użytkowania tego typy grzejników i ich trwałość, o czym świadczy 15-letnia gwarancja producenta.

Ciepło najwyższej jakości

Grzejniki Grupy Armatura są wykonane z aluminium najwyższej jakości, wielokrotnie poddawanego kontroli w trakcie procesu produkcji. Od środka grzejniki zabezpieczono w procesie elektroforezy specjalną powłoką, której celem jest zapobieganie korozji międzykrystalicznej. Przez co możliwa jest współpraca grzejników Grupy Armatura z instalacją miedzianą lub zawierającą stal czy tworzywa sztuczne.
Grzejniki aluminiowe znajdą zastosowanie zarówno w samodzielnych, jak i centralnych instalacjach grzewczych. Dostosowane są do systemów zamkniętych, zabezpieczonych przeponowym naczyniem zbiorczym oraz systemów otwartych.

Nie bez znaczenia jest również estetyczny wygląd grzejników aluminiowych oferowanych przez Grupę Armatura. Zostały one pokryte wysokiej jakości lakierem proszkowym w białym kolorze, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Producent oferuje także komplet wsporników, korki i złączki ułatwiające instalację grzejnika.

Warto zadbać, by ciepło naszego ogniska domowego nigdy nie wygasło i zainwestować w instalację najwyższej jakości grzejników aluminiowych Grupy Armatura. Oferowane parametry pracy gwarantują najwyższą skuteczność grzejników, które z pewnością pozwolą na podtrzymanie ciepłej atmosfery w naszym domu lub mieszkaniu.

Wysoka jakość grzejników Grypy Armatura została doceniona nagrodami. Aluminiowy grzejnik G 500F otrzymał statuetkę ZŁOTEGO INSTALATORA w kategorii: wyrób charakteryzujący się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi oraz estetycznymi, a także nowoczesnością w działaniu. Grzejnik G 500F został także nagrodzony Medalem Europejskim w XIX edycji konkursu organizowanego przez Business Center Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

 

 

Źródło: budnet.pl
Autor: E.C.H.O. Communications/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Własna firma Liczba postów: 18 Grupa: Firmy budow... Prowadząc własną firmę warto zainwestować w porządny telefon dla siebie i pracowników. U nas w firmie w najbliższym czasie mają zostać wymienione telefony służb...
  • Wynajem maszyn budowlanych Liczba postów: 332 Grupa: Firmy budow... Polecam taką opcję ___ gałki do mebli
  • Dobry architekt wnętrz Warszawa Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Znacie jakąś pracownie gdzieś na Wschód od Warszawy, która zajmuje się projektowaniem wnętrz? Mam gotowy dom w stanie zamkniętym i teraz się zastanawiam jak to....
  • Wentylacja Liczba postów: 43 Grupa: Firmy budow... Możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy www.toram-systems.eu. Posiadają duże doświadczenie w produkcji central klimatyzacyjnych, wentylatorów oraz kana...
  • Remont mieszkania Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Cześć, chce wyremontować mieszkanie i kolega polecił mi firmę DD Projekt. Znacie ich, mogę liczyć na jakieś opinie?

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16323 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >