Wyrazista forma i kształt grzejnika

Wyrazista forma i kształt grzejnika

Wyrazista forma i prosty kształt są zawsze aktualne. I taki jest właśnie nowy produkt Zehder Quaro, dostępny w ofercie Zehnder od stycznia 2013.

 

Wyraziste linie, nadające lekkości oraz surowość i czystość wzoru pasują do każdego, nowoczesnego wnętrza. Dodają mu smaku, ale nie deprymują jego architektury. Zehnder Quaro zbudowany jest z horyzontalnie ułożonych, kwadratowych profili stalowych, zamkniętych w okalającej je ze wszystkich stron ramie. Grzejnik pokryty jest lakierem proszkowym, standardowo RAL 9016, pozostałe kolory z Palety Barw Zehnder są dostępne za dopłatą. Występuje również w wersji z powłoką chrom lub w wykonaniu z modnego materiału – stal nierdzewna. Istnieje możliwość montażu grzejnika w formie ścianki działowej przy zastosowaniu opcjonalnych uchwytów. Z kolei laserowe połączenie profili z kolektorami spełnia najwyższe parametry techniczne i zapewnia wysoką estetykę połączenia. Zehnder Quaro występuje w opcji – zasilanie wodne i zasilanie wodno – elektryczne.

 

Czytaj również: Grzejnik kanałowy

 

 

Quaro w opcji – zasilanie wodne posiada kolektory poziome o wym. 25 x 25 mm, ułożone  w jednakowych odstępach w ramie z profilu o wymiarach 30 x 30 mm. Moc grzewcza jest zgodna z EN 442, oznaczenie CE. Przyłącza c.o. znajdują się w dolnej krawędzi ramy okalającej i umożliwiają podłączenie centryczne (2 x ½" z rozstawem 50 mm) oraz wprowadzenie grzałki elektrycznej w kolektor pionowy na jednej z krawędzi. Odpowietrznik ma ½". Grzejniki pokryte lakierem proszkowym, standardowo RAL 9016, zaś pozostałe kolory z Palety Barw Zehnder są możliwe za dopłatą. Występują również w wersji z powłoką chrom lub w wykonaniu z modnego materiału – stal nierdzewna. Istnieje możliwość montażu Quaro w formie ścianki działowej przy zastosowaniu opcjonalnych uchwytów. Zehnder dostarcza produkt gotowy do montażu z dopasowanymi kształtem konsolami do montażu naściennego w kolorze grzejnika.

 

 

Zalety Quaro – zasilanie wodne

- nowoczesny design

 

- forma zredukowana do niezbędnego minimum

 

- klasyczne, czworokątne kolektory

 

- dopasowane konsole montażowe

 

- niewielka głębokość zabudowy

 

- duże rozstawy między poziomymi kolektorami

 

 

W przypadku zasilania wodno – elektrycznego grzałka elektryczna SAFIR jest zamontowana na dole po prawej stronie z odrębnym sterownikiem na podczerwień. W zestawie znajduje się kabel zasilający o dł. 1,2 m. Dodatkowo grzejniki są przebadane zgodnie z wymogami norm bezpieczeństwa i posiadają zabezpieczenie przed strumieniami wody. Napięcie zasilania to 230 V. Obudowa grzałki dostępna w kolorze grzejnika. Quaro posiada złącza centryczne (2 x ˝" z rozstawem 50 mm), które  znajdują się w dolnej krawędzi ramy okalającej, odpowietrznik ½".

 

Czytaj również: Wybór grzejnika do pokoju dziecka

 

Zalety Quaro zasilanie wodno - elektryczne

- zintegrowana grzałka

 

- bezprzewodowe sterowanie

 

- nowoczesny design

 

- obudowa grzałki w kolorze grzejnika

 

- dopasowane konsole montażowe

 

- duże rozstawy między poziomymi kolektorami

Źródło: 36 i 6 PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Własna firma Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Prowadzicie własne firmy? ___ Gry zuma
  • wywóz odpadów budowlanych Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jaka firma z kontenerami oferuje wywóz odpadów budowlanych Lublin ? Szukam kogoś do współpracy od zaraz.
  • Blog budowlany Liczba postów: 10 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z was szuka dobrego szklarza, który wykona na przykład lustra łazienkowe na wymiar lub szklane półki to ja mogę polecić dobrego szklarza z Gdyni. F...
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 139 Grupa: Budowa i re... A gdzie szukać firm od zadań specjalnych ? bo ja ostatnio szukałem firmy, która oferuję taką usługę jak zrywanie asfaltu. Dobrze, że mam ogarniętego kolegę, któ...
  • Elektryk Liczba postów: 67 Grupa: Firmy budow... Elektrycy z odpowiednimi uprawnieniami, którzy z powodzeniem poradzą sobie z różnymi pracami na terenie Pruszkowa czy Łowicza i nie tyko, to https://uslugi-elek...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17351 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >