Zestaw do automatyzacji bram zapewniające komfort i wygodę

Zestaw do automatyzacji bram zapewniające komfort i wygodę

Jeśli myślisz, że czasy, w których w każdym domu i na każdym dworze służyli lokaje, dawno już minęły – mylisz się. Nawet w XXI wieku możesz mieć własnego zautomatyzowanego lokaja. I to o wiele lepszego niż ten sprzed lat!

 

Wyobraź sobie, że kupujesz go na własność i płacisz za niego tylko jeden raz. Comiesięczne wypłaty i utrzymanie lokaja, który w dodatku narzeka na złą pogodę i częste otwieranie bramy -  to już minęło. Nowocześni lokaje zawsze słuchają Twoich, i tylko Twoich poleceń, są tani w utrzymaniu i mogą służyć przez wiele lat!

 

Trwały i łatwy w montażu

Zestawy do automatyzacji bram są dziś bardzo powszechne. Niemal każdy właściciel domu czy rezydencji ma automatyczną bramę lub planuje ją w najbliższym czasie zamontować. Tym bardziej, że sam montaż jest teraz niezwykle łatwy. Szybka i łatwa w montażu jest na przykład nowa wersja siłownika G-bat marki Genius sprzedawana w zestawie, będąca wynikiem nieustających badań oraz ewolucji rynkowej.

 

Czytaj również: Jaka automatyka do bram będzie najlepsza?

 

Instalację, szczególnie na szerokich słupkach, ułatwia dostępność produktu w wersjach prawo- (DX) oraz lewostronnej (SX). Siłownik jest ponadto silny, wydajny i bezpieczny, dzięki czemu nie ma sobie równych na rynku europejskim. Bardzo ważna jest też trwałość - wykonane z brązu koło zębate, współpracujące ze stalową śrubą, gwarantuje bezawaryjną pracę przez długi okres. Poza tym siłownik może pracować dłużej niż lokaj, bo aż 24 godziny przez 7 dni w tygodniu!

 

Inteligentny i elegancki

Najnowsze siłowniki do bram mają zamontowane czujniki wykrywania przeszkód (systemy antyzgnieceniowe) pozwalające kontrolować dokładne położenie skrzydła bramy, a w przypadku uderzenia umożliwiające odwrócenie kierunku ruchu skrzydła. Żaden lokaj nie zareagowałby tak szybko! Funkcję taką ma na przykład siłownik do bram przesuwnych Milord marki Genius. W dodatku jest mały i elegancki. Niezaprzeczalna estetyka to także cecha innego siłownika tej samej firmy.

 

 

Dynamiczna i elegancka linia wspomnianego już siłownika G-Bat nadąża za najnowszymi trendami projektowymi i harmonizuje niemalże z każdym modelem bramy. Przystojnego lokaja znacznie trudniej byłoby znaleźć. W dodatku kompletne zestawy do automatyzacji bram, oprócz siłownika, zawierają także inne elementy: centrale sterującą, obudowę do centrali, fotokomórki i wewnętrzne odbiorniki. Razem tworzą kompletny, inteligentny pakiet, który przyniesie Ci jeszcze więcej korzyści. Jakich?

 

Czytaj również: Elektryczne zamki w bramach

 

Ułatwia życie

Sam decydujesz, kiedy brama ma się otworzyć i zamknąć. Możesz zrobić to za pomocą przycisku na pilocie albo ustawić pracę automatyczną – wtedy brama po krótkiej pauzie sama będzie mogła się zamknąć. Istnieje też możliwość częściowego otwarcia skrzydła, czyli tak zwana furtka. Jest ona szczególnie przydatna, gdy przybywają goście niezmotoryzowani.

 

Twój „lokaj” otworzy bramę na tyle, by osoby piesze swobodnie mogły znaleźć się na posesji. Co więcej, pracuje idealnie w każdych warunkach pogodowych. Przetrzyma opady deszczu, grad, duże opady śniegu, a także mróz do -20 stopni Celsjusza. Nie straszne mu też awarie – w razie uszkodzenia zasilania sieciowego zewnętrzny zestaw akumulatorów pozwala na otwarcie bramy nawet 24 godziny później! Tak jest w przypadku napędu do bram garażowych i segmentowych Zenith Genius.

 

Czytaj również: Automaty do bram wjazdowych przesuwnych

 

Możliwość zamontowania napędu przy bramie garażowej sprawia, że możesz mieć na swojej posesji nawet dwóch lokajów! Co więcej, wszystkie produkty dobrych marek mają zapewnioną gwarancję, a więc kupując odpowiedni zestaw masz pewność, że na tym Twoje wydatki się skończą. Konserwacja konieczna będzie dopiero po dłuższym czasie użytkowania. Zestawy do automatyzacji bram nadają się również do instalacji w różnego rodzaju firmach i przedsiębiorstwach. Doskonale sprawdzają się nawet tam, gdzie częstotliwość otwarcia/zamknięcia bramy jest bardzo wysoka. Bogaty wybór modeli w zestawach daje możliwość „zatrudnienia” automatycznego lokaja wszędzie tam, gdzie tylko tego potrzebujesz. Szybko przekonasz się, że to dobry wybór!

 

Źródło: Red Pen / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Piece wolnostojace, kozy Liczba postów: 61 Grupa: Kominki od... Kominek w domu to bardzo fajna rzecz, która nie tylko ogrzewa ale nadaję super klimat zwłaszcza w mroźne, zimowe wieczory. My mamy kominek z firmy http://www.k...
  • Dekoracje Liczba postów: 73 Grupa: Wykańczamy... U mnie na ścianie w salonie znalazła zastosowanie elastyczna płytka klinkierowa [url]http://elastolith.pl/[/url, którą bardzo łatwo się montuje, a do tego świet...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 341 Grupa: Robimy stro... Ja ze swojej strony polecam przeczytać artykuł o zastosowaniu listef MDF https://www.napodlogach.pl/artykul/chara kterysytka-i-zastosowania-listew-mdf-162 826 - b...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 173 Grupa: Nowości ara... Polecam sprawdzić na stronę https://multirodzice.pl/najlepszy-przyja ciel-z-dziecinstwa-czyli-zabawka-na-cale -zycie/ to jest blog dla rodziców. Ostatnio czytałam...
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 215 Grupa: Firmy budow... Użytkownik Gość: zdzisław11 napisał: Wywóz gruzu każdego rodzaju zawsze zlecam ekipie droprecykling.pl . W mgnieniu oka załatwiają ten kłopot. Powoli szykujemy....
  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 1034 Grupa: Ogrodzenia... My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17354 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >