Drewnopodobne pokrycie bram garażowych

Drewnopodobne pokrycie bram garażowych

Nowy dekor drewnopodobny bram garażowych z kolekcji EURO i TOP serii NATURE firmy Normstahl przywodzi do nas klimat posrebrzonych śniegiem szczytów Skandynawii. Jesion Nordycki jest nową twarzą szarości tyle, że bardziej żywiołową.

Nowe pokrycie bram garażowych EURO i TOP NATURE marki Normstahl - Jesion Nordycki - to designerski rarytas, który doda naszemu domowi szczególnej szlachetności. Ten kolorystyczny miks brązu i najmodniejszej w tym sezonie szarości w pełni oddaje subtelność natury zaklętą w minimalizmie. Moc i funkcjonalność z kolei zapewni zaawansowana technologia bram sekcyjnych TOP i EURO firmy Normstahl.

 

 


Nowy dekor bram garażowych

 

 Jesion nordycki firmy Normstahl – pod władzą drewna i lodu.Szlachetna szarość, która przebija przez nowe poszycie bramy garażowej firmy Normstahl nie ma nic wspólnego z dotychczasowym sposobem postrzegania tego koloru. Chłód czy nuda? Zdecydowanie nie - najnowsze trendy w dziedzinie doboru barw dają szarości drugą szansę. Kolorystyczny ideał ucieleśnia nowe poszycie bram garażowych EURO i TOP, które kompiluje w sobie nasze wyobrażenie o pięknej Skandynawii pełnej przestrzennych połaci śniegu i bujnych drzew. Brama  w kolorze Jesion Nordycki jest aranżacyjnym rarytasem dla osób ceniących klimat budownictwa bardziej nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Obrana nuta kolorystyczna współgra ze stolarką okienną i drzwiową w klasycznych kolorach brązu, a także popularnej bieli. Poszycie Jesion Nordycki – nowość w ofercie Normstahl – to perfekcyjne dopełnienie elewacji zatopionej w beżach oraz równie stonowanej barwy dachu.

Nie tylko kolor, ale i konstrukcja – bramy EURO i TOP firmy Normstahl

 

Brama garażowa, której wygląd możesz ukształtować

 

Dekor Jesion Nordycki  - nowość w ofercie Normstahl - należy do zupełnie nowej linii deseni drewnopodobnych, które eksponują naturalność i klasyczny urok pierwowzoru. Powierzchnia bramy jest łatwa do pielęgnacji, a jej konstrukcja umożliwia komfortowe użytkowanie i gwarantuje niezawodność. Poszycie Jesion Nordycki możemy wybrać dla bram EURO i TOP firmy Normstahl.

Bramy segmentowe boczne TOP to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które nie zajmuje cennego miejsca w garażu. Dzięki prowadzeniu bocznemu wymagane jest jedynie minimalne nadproże, a samą bramę można otwierać tylko częściowo, aby przejść, wyciągnąć rower lub wyjechać motocyklem. Unikalna konstrukcja daje możliwość wykonania bramy o szerokości nawet do 12 metrów w postaci dwóch połówek zsuwanych do siebie.

 

Uchylne bramy garażowe kompleksowym rozwiązaniem do garażu

 

Podobnie technologia bram sekcyjnych EURO firmy Normstahl pozwala nam zaoszczędzić miejsce  w garażu. Drzwi otwierają się tutaj do góry, montowane są natomiast za ościeżem. Obie serie bram segmentowych - TOP  oraz EURO firmy Normstahl są gwarancją stabilności, którą zapewnia izolacja o grubości 40 mm z bezfreonowej pianki poliuretanowej oraz bezpieczeństwa, o które troszczy się system ryglowania z dwoma zapadkami. W bramach EURO na straży porządku stoi dodatkowo certyfikowane, spójne z konstrukcją bramy zabezpieczenie o parametrach odporności antywyważeniowej 2 (WK2).

 

Bezpieczne i funkcjonalne bramy garażowe

 

Drewnopodobny deseń Jesion Nordycki wchodzi w skład nowej linii dekorów NATURE firmy Normstahl.  Jego wyjątkowość określa nastrojowy klimat kolorów – subtelnego brązu i eleganckiej szarości, który żywiołowo opanuje każde domostwo. Pokrycie Jesion Nordycki, tak jak inne dekory z kolekcji NATURE, dostępne są w modelach bram sekcyjnych górnych EURO i bocznych TOP, dla poszyć: LINE, STYLE, TREND, CLASSIC i FLAIR. Wszystkie odsłony bram EURO i TOP w nowych poszyciach NATURE są oferowane przez Normstahl bez dodatkowych dopłat. Bramy EURO i TOP w kolorze Jesion Nordycki posiadają 10 – letnią gwarancję.

 

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 93

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >