Fuga - atestowany materiał wykończeniowy

Fuga - atestowany materiał wykończeniowy

Wybór odpowiedniej podłogi to nie lada wyzwanie, nie tylko w wymiarze estetycznym, ale i funkcjonalnym. Powinniśmy zwracać także uwagę na trwałość i bezpieczeństwo wybranych produktów, zwłaszcza jeśli wśród domowników są Ci, o których zdrowie i bezpieczeństwo musimy dbać szczególnie – małe dzieci. To one z perspektywy podłogi, oglądają i poznają świat w pierwszych miesiącach swojego życia. Czytaj dalej

 

Maluchy już od pierwszych chwil z radością poznają świat. Dotyk i smak to dwa główne zmysły, dzięki którym badają otoczenie. Raczkując, chwytają i wkładają do buzi wszystko, co wzbudzi ich zainteresowanie. Dlatego tak ważne jest, by wybrana przez nas podłoga, a także chemia budowlana użyta do jej wykończenia, nie stanowiła dla nich żadnego zagrożenia.

 

 

Pełne bezpieczeństwo

Wybór materiału, po którym stąpać lub raczkować będzie nasze dziecko to kwestia gustu i obranej aranżacji. W przypadku łazienki, świetnym wyborem są ceramiczne płytki – higieniczne i łatwe w codziennej pielęgnacji. Kiedy myślimy o bezpieczeństwie najmłodszych, musimy jednak uwzględnić nie tylko zagrożenia widoczne gołym okiem. - Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich rodziców stworzyliśmy fugę DF 10, która nie emituje szkodliwych związków, pozostaje neutralna dla zdrowia i w żaden sposób nie zagraża przebywającym na podłodze dzieciom. Wiemy, jak ważne jest ich bezpieczeństwo, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by DF 10 uzyskała atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. – rekomenduje Aneta Rostek, Senior Product Manager marki Sopro.

 

Czytaj również: Zaprawa klejowa - uniwersalne rozwiązanie

 

Czysta przyjemność

Łazienka, ze względu na podwyższoną temperaturę i dużą wilgotność, to miejsce sprzyjające rozwojowi licznych mikroorganizmów. - W trosce o zdrowie najmłodszych zadbaliśmy o zwiększoną ochronę przed rozwojem pleśni. Dzięki wykorzystaniu nowatorskiej technologii, Hydrodur® oraz efektowi perlenia, fuga DF10 ma zwiększoną odporność na przenikanie wody i zabrudzenia – dodaje Aneta Rostek. Na jej powierzchni nie tworzą się nieestetyczne wapienne osady, pleśnie i grzyby, mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie domowników, szczególnie alergików.

 

 

Kolorowe akcenty

DF 10 Design Fuga Flex przeznaczona jest do spoinowania wszystkich okładzin: od ceramiki i kamienia naturalnego, przez mozaiki szklane, aż po płyty betonowe. Oprócz wysokich parametrów technicznych, producenci zadbali również o jej walory estetyczne. Fuga DF 10 dostępna jest w 23 modnych kolorach, poczynając od klasycznej bieli, przez stonowane beże, zdecydowaną czerń, na intensywnej czerwieni skończywszy. Chcąc nadać łaziance dodatkowego blasku, możemy uszlachetnić fugę złotym lub srebrnym brokatem, który zapewni jej delikatny połysk.

 

 

Czytaj również: Trwały montaż terakoty i gresu

 

Wybierając jakość – kupujemy spokój

Dla każdego rodzica zdrowie, komfort i bezpieczeństwo dziecka są najważniejsze. Z pełną świadomością wybierajmy więc atestowane materiały wykończeniowe. Fuga Sopro DF 10 to dobry design i odpowiedzialna produkcja oparta na bezpiecznych, estetycznych i funkcjonalnych rozwiązaniach, zapewniających trwałość i bezproblemową eksploatację łazienki. Nasze dzieci będą mogły z ciekawością poznawać świat, a my, spokojni o ich bezpieczeństwo, patrzeć jak zdrowo i szybko się rozwijają.

Źródło: Invado / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17888 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >