Izolacje akustyczne – lista artykułów

Ekrany akustyczne

Skuteczność działania ekranów akustycznych jest ściśle uzależniona od kilku zaledwie czynników. Są to: materiał z którego wykonany jest ekran, jego struktura i faktura, a także usytuowanie w stosunku do źródła hałasu oraz wysokość i szerokość. Znajomość ogólnych zasad działania ekranów dźwiękochłonnych może przy tym znacząco ułatwić ich dobór i lokalizację.

Ultranowoczesne szkło termoizolacyjne w wersji do hartowania

Nowoczesne budownictwo, w szczególności budownictwo energooszczędne i pasywne, wymagają stosowania materiałów najwyższej jakości, charakteryzujących się jak najlepszymi parametrami technicznymi

Ekologiczna akustyka pomieszczeń

Teraz wszystkie sufity akustyczne Ecophon produkowane są z wełny szklanej trzeciej generacji, co oznacza, że zadbanie o dobrą akustykę pomieszczeń nie musi odbywać się kosztem ekologii.

Akustyka w budynkach użyteczności publicznej

Cisza i spokój sprzyjają nie tylko zwiększonej efektywności wykonywania obowiązków zawodowych w pomieszczeniach biurowych. W przypadku obiektów edukacyjnych pomagają w skupieniu się na nauce, a w budynkach opieki zdrowotnej umożliwiają szybszy powrót do zdrowia.

Dobra akustyka w parze z oryginalnym wykończeniem wnętrz

Zapewnienie odpowiedniej akustyki pomieszczenia nie musi odbywać się kosztem jego wystroju.

Sprawdź poziom hałasu w nowym mieszkaniu

Planując zakup mieszkania lub budowę domu zwracamy uwagę na lokalizację, widok za oknem, rozkład pomieszczeń czy wielkość tarasu. Często jednak zapominamy o tym, co niewidoczne – o hałasie. Pamiętajmy, że komfort akustyczny, to jedna z ważniejszych kwestii, jaką powinien nam zapewnić deweloper lub wykonawca.

Cisza pod kontrolą

Komfort akustyczny to jeden z podstawowych czynników mających wpływ zarówno na stopień wypoczynku w domu, jak i na jakość wykonywanych przez nas obowiązków w pracy.

Skuteczna izolacja od hałasu

W budynkach wielopiętrowych jesteśmy często skazani na odgłosy dobiegające od sąsiadów. Hałas jest nie tylko męczący, ale może być też niebezpieczny dla zdrowia. Podpowiadamy, w jaki sposób zapewnić izolację akustyczną domownikom spod wspólnego dachu.

Powiedz stop hałasowi

Hałas jest dziś jednym z najpoważniejszych problemów naszej cywilizacji – towarzyszy nam praktycznie w każdej chwili życia, obniżając jego komfort, a wręcz negatywnie wpływając na nasze zdrowie.

Maty antywibracyjne - idealna izolacja hałasów i drgań

Postęp technologiczny wpływa bardzo pozytywnie na wygodę naszego życia. Sprzęty i maszyny, z których korzystamy na co dzień wywołują jednak różnego rodzaju hałasy i wibracje. Są one źródłem stresu, przemęczenia, a niekiedy mogą nawet wywoływać niebezpieczne choroby. Jak sobie z tym radzić? Rozwiązaniem są maty antywibracyjne.


Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >