Nowoczesne instalacje łazienkowe

Nowoczesne instalacje łazienkowe

W zamyśle architektów wnętrz nowoczesne rozwiązania instalacyjne powinny wyróżniać się zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką wykonania. Czytaj dalej

 

Wyposażony w takie funkcje jak: „m-Lift” - swobodna regulacja wysokości montażu miski ustępowej, system oczyszczania powietrza „ceramic-Air“ oraz elektroniczna spłuczka „sen-Touch“ wyposażona w czujnik ruchu, jak i rozwiązanie „smart-Connect” umożliwiające podłączenie zaawansowanych technologicznie toalet myjących – TECElux z pewnością zrewolucjonizuje dotychczasowe wyobrażenie o wyglądzie i standardzie domowej toalety.

 

Sekretem eleganckiej łazienki jest dbałość o detale aranżacyjne i wybór funkcjonalnych rozwiązań instalacyjnych. Terminal WC TECElux łączy w sobie cechy zaawansowanej technologii i minimalistycznej formy, stanowiąc estetyczną alternatywę dla tradycyjnej toalety. Łatwość obsługi, niezawodność oraz innowacyjne funkcje urządzenia sprawiają, że najnowszy produkt firmy TECE to nieodzowny element wyposażenia nowoczesnego, przyjaznego ludziom i środowisku domu.

 

Czytaj również: Bezpłatne szkolenie z ogrzewania wody i powietrza

 

TECElux – nowy wymiar łazienkowych stylizacji

 Stonowane kolory, szkło oraz minimalistyczne zdobienia doskonale eksponują ponadczasowy szyk i elegancję. Osoby poszukujące takich rozwiązań z pewnością docenią nowoczesny design terminalu WC TECElux.  Składająca się z dwóch części szklanych, idealnie dopasowana do powierzchni ściany, obudowa urządzenia poza funkcją dekoracyjna pełni również rolę bariery oddzielającej użytkownika od technicznego wyposażenia terminalu, zainstalowanego w module ścianki przedniej. Jest ona jednocześnie osłoną przeciwbryzgową dla ściany umożliwiając jej wykończenie bez zastosowania płytek ceramicznych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że terminal WC TECElux można łączyć z niemal każdą ceramiką, a nawet z WC z funkcją bidetu.  

 

 

TECElux – nowatorska technologia praktyczna w użytkowaniu

 Model ten składa się z systemu wyspecjalizowanych elementów takich jak: moduł WC TECElux – górna obudowa szklana z mechanizmem uruchamiającym oraz dolna obudowa szklana przystosowana do różnych typów misek ustępowych. Najnowszy produkt firmy TECE dostępny jest w  trzech różnych wariantach rozbudowy: TECElux 100, TECElux 200 i TECElux 400. Każdy z nich opiera się na ramie montażowej, która wytrzymuje obciążenie do maksymalnie 400 kg, dzięki czemu możliwe są różne opcje montażu: narożny, w profilu C, UA, TECEprofil, lub w ścianie z profili drewnianych. Terminal TECElux połączony z górną i dolną obudową szklaną idealnie pasuje do ceramiki z rozstawem montażowym 180 mm. Elementem dopełniającym kompletny system jest zestaw przyłączeniowy do WC z funkcją bidetu.

 

Czytaj również: Czysta woda ważna zimą

 

TECElux - inspirujące innowacje

Jednym z nowatorskich rozwiązań terminalu WC TECElux jest inteligentny system oczyszczania powietrza „ceramic-Air“. To innowacyjne rozwiązanie odsysa nieprzyjemne zapachy w miejscu ich powstawania, a oczyszczone w ten sposób powietrze ponownie doprowadza do pomieszczenia. Niekwestionowaną zaletą systemu TECElux jest też ceramiczny filtr z wkładem węglowym, który wymaga wymiany dopiero po 5 latach użytkowania. Dopełnieniem funkcjonalności nowości produktowej firmy TECE jest interfejs „smart-Connect“, który umożliwia integrację wyposażenia technicznego w module w niewidoczny i bezpieczny sposób.  Równie atrakcyjną opcją wprowadzoną do standardów nowego terminalu WC TECElux jest elektroniczna spłuczka „sen-Touch”, wyposażona w czujnik ruchu. Urządzenie uaktywnia się, podświetlając przyciski, natychmiast po wykryciu osoby w pobliżu terminalu. W celu uruchomienia spłukiwania małą lub dużą ilością wody, wystarczy lekko dotknąć przycisk opuszkami palców. W odległości 10 mm możliwe jest bezdotykowe uruchamianie spłuczki.

 

 

Co istotne, łatwość programowania elektroniki „sen – otuch” sprawia, że za pomocą panelu dotykowego, spłuczkę można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Istnieje możliwość ustawienia: obszaru detekcji czujnika ruchu, stopnia jasności podświetlenia, spłukiwania higienicznego, spłukiwania bezpieczeństwa, opóźnienia wyłączenia oczyszczacza powietrza oraz funkcji czyszczącej. Dogodną opcją nowego terminalu WC TECElux jest także system „m-Lift” umożliwiający regulację wysokości ceramiki WC również po zakończeniu montażu modułu, bez koniczności demontażu ceramiki. Specjalny element regulacyjny umożliwia zmianę wysokości w zakresie 8 cm. Szklana część frontowa porusza się przy tym wraz z ceramiką, dzięki czemu estetyczny wygląd całości nie zostaje zaburzony. Takie detale konstrukcyjne okażą się niezwykle praktyczne w przypadku konieczności dopasowywania wysokości terminalu do potrzeb najmłodszych i najstarszych członków rodziny.

 

 

Kreując wystrój łazienki staramy się zadbać zarówno o wygodę jak i względy estetyczne. Bardzo często połączenie tych dwóch aspektów jest jednak problematyczne. W pokonaniu dotychczasowych ograniczeń niezwykle pomocne okażą się najnowsze rozwiązania firmy TECE. Pierwszeństwo dla klasycznej formy oraz nowoczesne funkcje, w które wyposażony jest terminal WC TECElux umożliwią stworzenie w domowej łazience atmosfery praktycznej elegancji i dobrego stylu. 

 

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18171 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 94

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >