Odnowienie elewacji: farba fasadowa BONDEX ELEWACJA

Odnowienie elewacji: farba fasadowa BONDEX ELEWACJA

Dobra, trwała i skuteczna farba elewacyjna to murowany, bardzo dobry efekt i to na dłuższy czas. Tradycyjnie o tej porze roku, kiedy wreszcie zrobiło się cieplej, można pomyśleć o odświeżeniu ścian zewnętrznych i przywróceniu im pierwotnego blasku.

BONDEX ELEWACJA z pewnością spełni oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów. Łódzki Dyrup zaproponował właśnie nową farbę fasadową: matową, akrylową. Została ona specjalnie przystosowana do naszych, polskich warunków. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz chroni podłoża narażone na ekstremalne i zmienne warunki pogodowe.
Niska przesiąkliwość farby sprawia, że  BONDEX ELEWACJA zapobiega penetrowaniu przez wodę ścian i murów, co znakomicie wydłuża ich żywotność. Przy tym wszystkim farba jest paroprzepuszczalna, konserwuje strukturę ścian - umożliwia oddychanie podłoża, a tym samym skuteczne wentylowanie murów.
Dzięki wyjątkowo dużej sile krycia farba nie tylko oszczędza czas pracy, ale także pozwala uzyskać doskonały efekt już po nałożeniu pierwszej warstwy. Producent gwarantuje też wysoką odporność mechaniczną, co oznacza, że ściany można wielokrotnie zmywać bez obawy o uszkodzenie powłoki. Dodatkową zaletą jest trwałość kolorów - zachowują one swoją intensywność przez długie lata.
I na koniec kilka ważnych danych technicznych. Spoiwem farby jest kopolimer akrylowy, a pigmentami: dwutlenek tytanu, organiczne i nieorganiczne. Połysk – matowy ok.3,5 przy kącie 60 stopni. Ważny jest także czas schnięcia ( w temperaturze 20 stopni C i wilgotności 60 proc): pyłosuchość uzyskuje się po około 1 godzinie. Nakładanie drugiej warstwy jest zalecane po 24 godzinach. Można stosować do tego zarówno wałek, pistolet jak i klasyczny pędzel.
Jako rozpuszczalnika z powodzeniem można używać wody. Gęstość wynosi ok.1,37, zawartość substancji stałych – ok. 52, lepkość (E1, 20 stopni C) określono na 45.
Nowa farba BONDEX ELEWACJA proponowana jest w opakowaniach o pojemności 2,5 oraz 10 litrów. Produkt dostępny jest w bazie z możliwością uzyskania każdego koloru oraz jako farba biała.

Źródło: KODA Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

 • Sauna w domu Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Jeśli marzysz o własnej saunie w domu, koniecznie zapoznaj się z ofertą na SaunaYou https://saunayou.com/. To miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebu...
 • Wynajem długoterminowy czy leasing Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Poradźcie mi proszę. Potrzebuje auto typu bus - czym wieksze tym lepsze - roczny planowany przebieg 100 k km (trasa 4000km i powrót). Pytanie jaka najlepsza opc...
 • Jakie powinny być narzędzia ręczne? Liczba postów: 14 Grupa: Budowa i re... Jeśli chodzi o narzędzia ręczne, jak klucze, nasadki, piły, młotki, brzeszczoty itd. to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Chle-Mar https://chle-mar.pl/ u k...
 • Jakich narzędzi do pracy potrzebuje mechanik Liczba postów: 32 Grupa: Budowa i re... Czy ktoś zamawiał zestawy naprawcze do opon z Hurtowni Świstowski https://swistowski.pl/? Jakie są Wasze wrażenia z ich użytkowania? Czy zestawy są kompletne i....
 • Wilgocioodporne materiały na meble łazienkowe Liczba postów: 14 Grupa: Budowa i re... Co do wyboru mebli łazienkowych oraz dodatkowych akcesoriów i pasujących blatów to możecie sprawdzić ofertę marki Oltens https://oltens.com/pl/meble-lazienkowe.. ..

Ostatnio na forum

 • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 374 Grupa: Robimy stro... Osobiście uważam, że drewno naturalne na podłodze to najlepsza rzecz! To rozwiązanie zdrowe, bezpieczne i generalnie rekomendowane rodzinom z małymi dziećmi ;)....
 • Pokój dla dziecka Liczba postów: 197 Grupa: Nowości ara... Bardzo ciekawą ofertę edukacyjnych zabawek dla dzieci posiada sklep https://www.toyz.pl/ Z pewnością znajdziecie tam idealną propozycje dla każdego dziecka.
 • Ogrody Zimowe Liczba postów: 96 Grupa: Ogrody Ogrody zimowe to najlepsza propozycja i bardzo mi się podobają, aby można było pięknie korzystać z niego przez cały rok. Chcecie sprawdzić, które opcje są najko...
 • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
 • Samemu czy z firmą Liczba postów: 4 Grupa: Aktualności Każdego w końcu czeka przeprowadzka i do tego polecam fantastyczną firmę przeprowadzkową https://www.przeprowadzkiwroclaw.pl Bardzo dobrze się z nimi współpraco...
 • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >