Systemy kominowe wysokiej jakości

Systemy kominowe wysokiej jakości

Firma MK Systemy Kominowe poszerza ofertę o produkty adresowane do osób poszukujących wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. W jej asortymencie znalazły się wkłady kominowe MKSZI Invest oraz MKSZI Invest Owal, które dzięki optymalizacji stały się bardziej ekonomiczne. Czytaj dalej

 

Firma MK Systemy Kominowe starannie analizuje sygnały rynkowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie części klientów na tańsze produkty, poszerza ofertę o nowe systemy kominowe. W asortymencie żarskiego producenta systemów kominowych ze stali szlachetnych znalazły się MKSZI Invest  oraz MKSZI Invest Owal.

 

 

- Staramy się na bieżąco odpowiadać na dochodzące do nas sygnały rynkowe  - komentuje Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu firmy MK Systemy Kominowe. – Zdajemy sobie sprawę, że wśród potencjalnych nabywców systemów kominowych znajdują się osoby wrażliwe na cenę. MKSZI Invest oraz MKSZI Invest Owal to systemy, które dzięki drobnym zmianom konstrukcyjnym stały się bardzo atrakcyjne cenowo. Pomimo obniżenia wysokości kielichów są nadal bezpieczne, posiadają bowiem taką samą grubość blachy, co ich poprzednie wersje.


Czytaj również: Ogrzewanie podłogowe redukujące straty ciepła


MKSZI Invest Owal to system jednościenny żaroodporny stosowany jako wkład kominowy do kotłów opalanych paliwem stałym. Pozwala na modernizację kotłowni i przystosowanie starych kominów do nowych warunków pracy. Jego rdzeń wykonany jest ze stali gatunkowej 1.4404 o grubości 0,8 mm. Charakterystyczna dla tego produktu jest wysokość kielicha, która wynosi 63 mm.

 

Wykonany jest on w wersji rozpęczanej. MKSZI Invest Owal to system komina owalnego bardzo atrakcyjny cenowo. W jego skład wchodzą najlepiej dotychczas sprzedające się średnice oraz inne podstawowe elementy. System Invest Owal pracuje w podciśnieniu do 450°C. Wykorzystuje się go do pracy w trybie suchym na paliwa stałe: węgiel kamienny, pellet, brykiet i ekogroszek.

 

 

MKSZI Invest to system jednościenny żaroodporny wykonany ze stali 1.4404 o grubości 0,8 mm. Specjaliści z firmy MK Systemy Kominowe również tutaj obniżyli wysokość kielicha do 63 mm, dzięki czemu była możliwa obniżka jego ceny. W skład systemu wchodzą te same elementy (rury i kształtki) jak w dotychczasowym systemie MKSZ. Ten system kominowy  pracuje na sucho, w podciśnieniu oraz temperaturze do 450° C. System może być stosowany do kotłów opalanych węglem kamiennym, pelletem, brykietem oraz ekogroszkiem (pod warunkiem pracy na sucho).

 

Czytaj również: Nowatorskie pompy ciepła  


Oba zoptymalizowane systemy posiadają taką samą grubość blachy jak ich poprzednie wersje. Nie trzeba się więc obawiać o obniżenie jakości. Gwarantuje ją doświadczony i sprawdzony w dziesiątkach tysięcy budynków producent.

 

Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17909 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >