Wysoka jakość i oryginalne przetłoczenia - nowa forma dachu

Wysoka jakość i oryginalne przetłoczenia - nowa forma dachu

Panele polecane są zarówno do renowacji obiektów sakralnych i zabytkowych, jak i nowoczesnych budowli jednorodzinnych, apartamentowców oraz budynków użyteczności publicznej. Warto zwrócić uwagę na udogodnienia dotyczące montażu. Podwyższona sztywność pozwala na układanie panelu na łatach z pominięciem deskowania połaci. Panele wyposażone są w zamek zatrzaskowy, dzięki któremu łączone są szybko, pewnie i bez dodatkowych elementów łączących. Czytaj dalej

 

Nowa forma dachu z panelem RETRO! Wysoka jakość i oryginalne przetłoczenia w ofercie Blachotrapez!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wymaganiom rynku, firma Blachotrapez poszerzyła gamę produktów o nowe panele dachowe z rąbkiem stojącym RETRO. Funkcjonalność, szybkość i prostota montażu zestawione zostały z wyjątkowym wyglądem produktu. Panel dachowy wzbogacony został o nowe przetłoczenie w kształcie stożka o szerokości 2,5 cm i wysokości do 2 mm.

 

 

 

Czytaj również: Dekarz kokntra zabytkowy obiekt


 
Połączenie tych cech w jednym produkcie pozwala na duże możliwości w kształtowaniu połaci dachowej. W zależności od zaplanowanego efektu możemy podkreślić tradycyjny styl budowli lub uwypuklić jej nowoczesny charakter. Rozmieszczone wzdłuż rąbka otwory montażowe pozwalają na zasłonięcie wkrętów mocujących przez sąsiedni panel, co wpływa na podwyższenie estetyki pokrycia dachowego. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania panelu dachowego z systemem Hydrocontrol, który zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią. Klienci mogą wybierać wśród dwóch typów paneli: Retro 25 i Retro 38 oraz w trzech opcjach przetłoczenia i różnych szerokościach krycia.

 

 

 

 

Czytaj również: Pokrycie dachu – czym się kierować przy jego wyborze?

 

 


Trzy opcje przetłoczenia:

 


• bez przetłoczenia


• z przetłoczeniem w kształcie trapezu


• z przetłoczenie w kształcie stożka

 

 


 
Różne szerokości krycia:

 


• dla panelu Retro 38: 498 lub 284 mm


• dla Panelu Retro 25: 521, 309 lub 209 mm


Dodatkowe informacje na www.blachotrapez.com.pl   

Źródło: strefa-pr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 352

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >